Survivor 14 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 14 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık Oyunu

Survivor’da bu akşam 3. dokunulmazlığı kim kazandı? 14 Haziran 2022 Salı, Survivor dokunulmazlık oyunu 1. 2. ve en iyiler etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 14 Haziran Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan her iki takımla sohbet etti. Eğer bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybederse tüm eleme adaylarını çıkaracak ve adaya veda edecek yarışmacı Gönüllüler takımından olacağı kesinleşecek.

SURVIVOR 14 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar aynı turda yarıştı. Parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar finalde parkurun sonunda ezberledikleri 9 adet hayvan görseli olan sembolleri yerlerine koyduktan sonra kum torbası atışları ile rakibinden önce düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

14 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ:
Dokunulmazlık oyununu kazanan takım deniz kenarında bir restoranda giderek güzel bir akşam yemeği yiyecek.

SURVIVOR 14 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 1. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 1. Turunu Ünlüler Takımı 8-6 kazandı. Haftanın 3. dokunulmazlık oyunu 1. turunda Ünlüler takımı ilk eşleşmeleri 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı, eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 5-4 tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde bu sefer Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 6-6 berabere tamamlandı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı Batuhan ve Hikmet’in sayıları ile durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 14 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 2. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 2. turunu Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Dokunulmazlık oyunu 3. tur ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 2-1, ikinci eşleşmelerini 4-2, üçüncü eşleşmeleri 5-4 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 6-6 berabere tamamlandı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı Nisa ve Berkan’ın aldığı sayılarla durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten 2. tur sonucu genel skoru Gönüllüler takımı 1-1 yaptı. Bu skorla haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kazanan En İyiler etabında belli oldu.

SURVIVOR 14 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU EN İYİLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, En İyiler etabını Gönüllüler Takımı 3-0 kazandı. Dokunulmazlık oyunu en iyiler etabının ilk eşleşmelerinde Ünlüler takımında Batuhan, Gönüllüler takımında Berkan karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Berkan kazanarak Gönüllüler takımını en iyiler etabında 1-0 öne geçirdi. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımından Ayşe, Gönüllüler takımından Nisa karşılaşmasını kazanan Nisa oldu ve durumu 2-0 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Berkan’nın 2. karşılaşmasını kazanan bir kez daha Berkan oldu ve Gönüllüler takımı en iyilerde durumu 3-0 yaptı. 3-0 biten en iyiler sonucu genel skorda Gönüllüler takımı durumu 2-1 yaptı. Genel skorda 2-1 olan oyunu ve ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 14 Haziran Pazartesi akşamı 134. bölümüyle ekranlara geldi. Baştan sona çekişmeli geçen sezonun takımlar olarak son dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı 1. turu 8-6, 2. turu ise Gönüllüler takımı 8-6 kazandı. Genel skorda 1-1 olan oyun En İyiler etabına kaldı. En İyiler etabını Gönüllüler takımı 3-0 kazandı. Genel skorda 2-1 öne geçen Gönüllüler takımı haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan takımlar halinde sezonun son dokunulmazlık sembolünü onbirde sekiz yapan Berkan’a verdi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı