Survivor 14 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 14 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu

Survivor’da bu akşam 5. dokunulmazlığı kim kazandı? 14 Mayıs 2022 Cuma, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu ödülü ne?


Survivor 14 Mayıs, 5. Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan her iki takımla sohbet etti. Oynanan dokunulmazlık oyunlarında hiç kaybetmemiş Ünlüler takımı, hiç kazanamayarak 4 aday çıkarmış Gönüllüler takımı.

SURVIVOR 14 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar denge engelleri ile dolu parkuru tamamladıktan sonra, finalde kum torbaları ile vurdukları kapaklarla sembolleri sepetlerin içine rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını yaşananlar…

SURVIVOR 14 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık ve İletişim oyununu Ünlüler takımı kazanırsa arkadaşlarından gelen videolu mesajları izleyecek. Gönüllüler takımı kazanırsa ailelerinden gelen videolu mesajları izleyecek.

SURVIVOR 14 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler takımı 8-3 kazandı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar etabına iyi başlayan Ünlüler takımı çıktığı her eşleşmede farkı açarak, ilk eşleşmeleri 2-1, ikinci eşleşmeleri 5-1 ve üçüncü eşleşmeleri de 7-2 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı durumu 8-3 yaptı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti. 

 

SURVIVOR 14 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-3 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabının ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı çıktığı bütün oyunları kazanarak öne geçti ve eşleşmeleri 6-3 tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı Batuhan ve Adem’in sayıları ile durumu 8-3 yaptı. 8-3 biten etap sonucu genel skoru Ünlüler takımı durumu 2-0 yaptı. Bu skorla 5. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 14 Mayıs Cumartesi akşamı 104. bölümde takımlar 5. dokunulmazlık oyununu kazanmak için parkurda yarıştı. Survivor’da bu akşam oynanan 5. dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı dokunulmazlık oyunlarında kazanmaya devam ederek beşte beş yaptı. Baştan sona Ünlüler takımının üstünlüğünde geçen dokunulmazlık ve iletişim oyununun kadınlar ve erkekler etaplarını Ünlüler takımı aynı skorla 8-3 kazandı. Genel skorda 2-0 olan 5. dokunulmazlık oyunu ve iletişim ödülünü kazanan Ünlüler takımı oldu. Gönüllüler takımı bu akşam ada konseyinde Evrim, Nisa, Berkan ve Seda’dan sonra bir aday daha yazmak zorunda kalacak. Murat Ceylan oyunu sonunda dokunulmazlık sembolünü dörtte dört yapan Sude’ye verdi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı