Survivor 14 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 14 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 14 Şubat Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Survivor 14 Şubat Dokunulmazlığı kim kazandı? 14 Şubat 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu, Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne? Kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı?


Survivor 14 Şubat Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan, haftanın ilk 2 dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ile konuştu. Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı bu hafta yakaladıkları seriye devam ederek, dokunulmazlık oyunlarında üçte üç yapmak için, Gönüllüler takımı ise hem Ünlüler takımının serisine son vermek hem de bir arkadaşlarını daha Sürgün Adasına göndermemek için parkurda kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 14 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar deniz parkurundaki engelleri başarılı şekilde tamamlayıp, final atışlarında masa üstündeki sembolleri dizdikten sonra başarılı şekilde rakibinden önce düşüren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımından Merve, Gönüllüler takımından Sude ve Nisa sakatlıklarından dolayı oynayamadı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler takımı kazandı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

14 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununun ödülü etli kurufasulye, pilav, turşu ve 2 dilim ekmek.

SURVIVOR 14 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
14 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-2 kazandı. Kadınlar mücadelesine Ünlüler takımı hızlı başladı. İlk eşleşmelerde çıktığı bütün oyunları kazanan Ünlüler takımı eşleşmeleri 4-0 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımının tek sayısını Berna aldı. İkinci eşleşmeleri Ünlüler takımı 7-1 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı Seda ile 1 sayı daha aldı. Ancak Ünlüler takımı oyunu 8-2 kazanmasını bildi. 8-2 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

14 Şubat 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

 

SURVIVOR 14 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
14 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-1 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabına Gönüllüler takımı kadınların aksine oyuna fırtına gibi başladı. Erkekler etabının ilk eşleşmelerini çok büyük farkla 8-1 tamamladı. İkinci eşleşmelerin ilk oyununda da Berkan’ın sayısı ile galip gelen Gönüllüler takımı erkekler etabını 8-1 önde bitirdi. 8-1 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu ve haftanın son dokunulmazlık oyunu final etabına kaldı.

SURVIVOR 14 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
14 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Gönüllüler Takımı 3-1 kazandı. Dokunulmazlık oyununun final etabına Ünlüler takımında Elif, Sema, Bora, Adem, Gönüllüler takımında Seda, Yağmur, Berkan, Ogeday çıktı. Final etabı mücadelesi All Star’ın ikizleri ile başladı. Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Sema mücadelesini Sema kazanarak durumu 1-0 yaptı. İkinci oyun Ünlüler takımından Bora, Gönüllüler takımından Berkan mücadelesine sahne oldu. Mücadeleyi Berkan kazanarak skoru 1-1 yaptı. Üçüncü oyunda Ünlüler takımından Elif, Gönüllüler takımından Yağmur karşılaştı. Kazanan Yağmur oldu ve Gönüllüler takımı final etabında 2-1 öne geçti. Son oyunda Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Ogeday karşılaşmasını Ogeday kazandı. Ogeday’ın aldığı sayı ile final etabında skor 3-1 oldu. Genel skorda Gönüllüler takımı 2-1 öne geçerek haftanın üçüncü ve son dokunulmazlığını kazandı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor 2022 All Star, 23. bölümü 14 Şubat Pazartesi akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununda kadınlar etabını 8-2 Ünlüler takımı kazandı. Erkekler etabında ise Gönüllüler takımı rüzgarı esti. Erkekler etabını 8-1 Gönüllüler takımı kazandı ve oyun final etabına kaldı. Erkekler mücadelesinde Ünlüler takımının tek sayısını Sercan aldı. Final etabını da Gönüllüler takımı 3-1 gibi net bir skorla kazandı. Genel skorda 2-1 öne geçen Gönüllüler takımı bu hafta oynanan son dokunulmazlık oyununu kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Berkan’a verdi. Gönüllüler takımında Hikmet ve Yunus Emre cezalı oldukları için kazanılan ödülden faydalanamadı.

14 Şubat 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı