Survivor 15 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 15 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu

15 Mart Survivor Dokunulmazlığı kim kazandı? 15 Mart 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu, İletişim Oyunu ödülü ne? Kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? 


Survivor 15 Mart Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun aynı zamanda iletişim oyunu olduğunu açıkladı. İki takım yarışmacıları oyun öncesi gözyaşlarını tutamadı. Duygusal anlar yaşandı.

SURVIVOR 15 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra final atışlarında 2 kum torbasını trambolinden sektirip platform üzerinde rakibinden önce sabit tutarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK VE İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununu, Ünlüler takımı kazanırsa ailelerinden gelen elektronik postaları, Gönüllüler takımı kazanırsa ailelerinden gelen fotoğraflı elektronik postaları okuyacak.

SURVIVOR 15 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-2 kazandı. Kadınlar etabında bugün Ünlüler takımında sakatlıklarından dolayı Sema ve Nagihan yarışamadı. Bu sezon hiç iletişim ödülü kazanamayan Ünlüler takımı ilk eşleşmelere fırtına gibi başladı ve  ilk eşleşmeleri 3-0, ikinci eşleşmeleri 6-0 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmeleri de Ünlüler takımı 7-2 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerin ilk oyununda Ünlüler takımından Gizem, Gönüllüler takımından Ayşe’yi kamera görüntüleri sonucu yenerek durumu 8-2 yaptı. 8-2 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 15 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
15 Mart Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-3 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabına Gönüllüler takımı iyi başladı. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 5-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı açarak eşleşmeleri 8-3 önde tamamladı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu ve haftanın son dokunulmazlık oyunu final etabına kaldı.

SURVIVOR 15 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
15 Mart Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Gönüllüler Takımı 3-0 kazandı. Dokunulmazlık oyunu final etabı ilk eşleşmesinde Ünlüler takımında Elif, Gönüllüler takımında Nisa karşılaşmasını Nisa kazanarak durumu 1-0 yaptı. İkinci eşleşmede Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Anıl mücadelesini Anıl kazanarak durumu 2-0 yaptı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Gizem, Gönüllüler takımından Seda karşılaşmasını da Gönüllüler takımından Seda kazanarak final etabında durumu 3-0 yaptı. 3-0 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 48. bölümü 15 Mart Salı akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın 2. dokunulmazlık oyununda takımlar hem dokunulmazlığı hem de iletişim ödülünü kazanabilmek için kıyasıya mücadeleler çıkardı. Kadınlar etabını 8-2 Ünlüler takımı kazandı. Erkekler etabını ise 8-3 Gönüllüler takımı kazandı. Genel skorda 1-1 olan oyunda kazanan final etabında belli oldu. Final etabında Gönüllüler takımı çıktığı bütün oyunları kazandı. Final etabını 3-0 kazanan Gönüllüler takımı genel skorda 2-1 öne geçerek haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü kazandı. Bugün oynanan oyunu kaybeden Ünlüler takımı bir kez daha iletişim ödülünden mahrum kaldı. Oyun sonunda Ünlüler takımı oyunu kaybettiği için uzun süre gözyaşlarını tutamadı. İletişim ödülünü kaybeden Ünlüler takımı ayrıca bu gece ada konseyinde eleme adayı olarak bir isim daha yazmak zorunda kalacak. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Anıl’a verdi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı