Survivor 15 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 15 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor’da Bu Akşam 6. Dokunulmazlık Oyunu

Survivor’da bu akşam 6. dokunulmazlığı kim kazandı? 15 Mayıs 2022 Pazar, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu ödülü ne?


Survivor 15 Mayıs, 6. Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan oynanan ilk 5 dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ile sohbet etti. Bu akşam oynanan 6. dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybederse, elenecek yarışmacının Gönüllüler takımından olacağı kesinleşecek.

SURVIVOR 15 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra, finalde 3 adet şeklin içine 3 adet halkayı rakibinden önce başarılı şekilde atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını yaşananlar…

SURVIVOR 15 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü tavuk burger ve patates püresi. Ödülü kazanan takım yemeklerini turuncu odada konforlu şekilde yiyecek.

SURVIVOR 15 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler takımı 8-6 kazandı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı, ikinci eşleşmeleri 4-2 ve üçüncü eşleşmeleri de 7-2 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı çıktığı tüm oyunları kazanarak rakibi ile arasındaki farkı kapattı. Eşleşmeleri Ünlüler takımı 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı 1 sayıya kadar indirse de eşleşmeleri Ünlüler takımı durumu 8-6 önde tamamladı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti. 

 

SURVIVOR 15 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-2 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabına Ünlüler takımı iyi başladı ve eşleşmeleri 3-0 önde tamamladı. Ünlüler takımı aradaki farkı açarak ikinci eşleşmeleri 5-1, üçüncü eşleşmeleri 7-2 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Atakan’ı yenerek eşleşmelerde durumu 8-2 yaptı. 8-2 biten etap sonucu genel skoru Ünlüler takımı durumu 2-0 yaptı. Bu skorla 6. dokunulmazlık oyununu da Ünlüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 15 Mayıs Cumartesi akşamı 105. bölümde takımlar 6. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Survivor’da bu akşam oynanan 6. dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı fırtınası esti. Gönüllüler takımının varlık gösteremediği 6. dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı kadınlar etabını 8-6, erkekler etabını da 8-2 kazandı. Genel skorda 2-0 olan 6. dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu. Gönüllüler takımı bu akşam ada konseyinde Evrim, Nisa, Berkan, Seda ve Ogeday’dan sonra bir aday daha yazmak zorunda kalacak ve elenecek isim Gönüllüler takımından olacak. Murat Ceylan oyunu sonunda dokunulmazlık sembolünü Anıl’a verdi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı