Survivor 16 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 16 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 16 Mart Dokunulmazlık Oyunu

16 Mart Survivor Dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da 3. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 16 Mart 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne? Kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? 


Murat Ceylan, haftanın iki dokunulmazlığını kaybeden Ünlüler takımı ile konuştu. Ünlüler takımı haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununu kazanarak toplamda 4 eleme adayı çıkarmamak için, Gönüllüler takımı ise dokunulmazlık oyunlarında üçte üç yapmak için yarıştı.

SURVIVOR 16 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar Survivor’ın yeni oyununda karşı karşıya geldi. Havuzda bulunan platformlarda duran yarışmacılar, vinç ile sarkıtılan ağırlığı birbirlerine itip rakibini havuza düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

16 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü dürüm et döner, patates kızartması ve Coca Cola. Kadınlar etabını kazanan takım tadım yapma hakkının sahibi oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
16 Mart Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Kadınlar etabının ilk eşleşmelerinde beraberlik bozulmadı. Eşleşmeler 2-2 geçildi. Ünlüler takımı ikinci eşleşmelerde öne geçerek eşleşmeleri 5-3 tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı koruyarak eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmeler ilk oyununda Ünlüler takımından Merve Gönüllüler takımından Ayşe’yi yenerek durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti. Kadınlar etabını kazanan Ünlüler takımı ödülü tatma hakkı da kazandı.

 

DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
16 Mart Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabı ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 4-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmeleri de Ünlüler takımı önde tamamlayarak skoru 7-5 yaptı. Üçüncü eşleşmelerin ilk oyununda Ünlüler takımından Atakan Gönüllüler takımından Hikmet’i yenerek hem skoru 8-5 yaptı, hem de Hikmet’in 20 oyundur yenilmezlik serisine son verdi. 8-5 biten etap sonucu genel skorda durum 2-0 oldu. Bu skorla haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 49. bölümü 16 Mart Çarşamba akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununda takımlar Survivor’ın yeni oyununda karşılaştı. Kadınlar ve erkekler etabını aynı skorla 8-5 kazanan Ünlüler takımı oldu. Genel skorda 2-0 olan haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Günün en ilgi çekici olayı ise 20 oyundur yenilmeyen Gönüllüler takımından Hikmet bugün Ünlüler takımından Atakan’a karşı oyunu kaybetti. Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Merve’ye verdi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı