Survivor 16 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 16 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu

Survivor 16 Nisan dokunulmazlığı kim kazandı? 16 Nisan 2022 Cumartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu ödülü ne?


Survivor 16 Nisan Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan haftanın 1. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ile sohbet etti. Oyun öncesi seremonide yarışmacılar her iletişim oyunu öncesinde olduğu bu akşamda duygusal anlar yaşadı ve gözyaşlarını tutamadı.

SURVIVOR 16 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar çamur parkurunda kıran kırana mücadeleler sergiledi. Parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde masalar arasında bulunan toplam 4 sembolü masaları devirmeden rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR 16 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık ve İletişim oyununu kazanan Ünlüler takımı olursa istediği bir arkadaşı ile Whatsupp üzerinden mesajlaşabilecek. Gönüllüler takımı kazanırsa arkadaşlarından gelen videolu mesajları izleyecek.

SURVIVOR 16 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Dokunulmazlık Oyununda kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmeleri de Ünlüler takımı 4-2 önde tamamladı.  Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakalayarak durumu 4-4’e getirse de Ünlüler takımı eşleşmeleri 5-4 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı 2 sayıya çıkararak eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Merve’nin Nisa’ya karşı aldığı sayı ile eşleşmelerde durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 16 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-3 kazandı. Dokunulmazlık ve iletişim oyunu erkekler etabının ilk eşleşmeleri Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmeleri de Ünlüler takımı 4-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı açarak eşleşmeleri 6-3 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı gerekli olan 2 sayıyı Atakan ve Batuhan ile alarak eşleşmeleri 8-3 tamamladı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda durum 2-0 oldu. Bu skorla haftanın ikinci dokunulmazlığını ve iletişim ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 16 Nisan Cumartesi akşamı 80. bölümüyle ekranlara geldi. Takımlar haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü kazanabilmek için kıran kırana mücadeleler sergiledi. Ünlüler takımı kadınlar etabını 8-5, erkekler etabını da 8-3 kazandı. Genel skoru 2-0 yapan Ünlüler takımı haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü bugün hiç kaybetmeyen Batuhan’a verdi.

16 NİSAN 2022 - Survivor Ada Konseyinde yaşananlar için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

1 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı