Survivor 17 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 17 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 17 Nisan 2022 Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 17 Nisan 3. dokunulmazlığı kim kazandı? 17 Nisan 2022 Pazar, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 17 Nisan, Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan ilk 2 dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ile sohbet etti. Ünlüler takımı haftanın 3. dokunulmazlık oyununu da kazanıp galibiyet serisini devam ettirmek, Gönüllüler takımı ise 3. dokunulmazlık oyununu kazanarak rakiplerinin serisine son vermek için parkurda kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 17 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra, finalde 2 adet geri dönüşüm poşetini doğru sepete rakibinden önce başarılı şekilde atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

17 NİSAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu kazanan takımı klasik otomobiller alacak ve lüks bir villaya götürecek. Kazanan takımın akşam yemeği menüsü; mercimek çorbası, köfte patates, su böreği, çiğ köfte ve salata. Akşam yemeğinden sonra karaoke partisinde eğlenecekler.

DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-3 kazandı. Kadınlar etabına Ünlüler takımı hızlı başladı. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı kayıpsız geçerek 3-0 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımının tek sayısını Sude aldı. Eşleşmeleri Ünlüler takımı 5-1 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde de Gönüllüler takımının tek sayısını Sude aldı. Ünlüler takımı eşleşmeleri 7-2 önde tamamladı. Son eşleşmeleri de Ünlüler takımı 8-3 önde tamamladı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-7 kazandı. Ünlüler takımında sakatlığı sona eren Barış 1 ay sonra yarışlardaki yeri aldı. Erkekler etabının ilk eşleşmelerinde takımlar birbirlerine üstünlük sağlayamadı. Eşleşmeler 2-2 beraberlikle geçildi. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 5-3 tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 6-6 beraberlikle geçildi. Son eşleşmelerde durum Gönüllüler takımından Hikmet, Ünlüler takımından Parviz’in karşılıklı aldığı sayılarla 7-7’ye geldi. Son oyunda Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Gökhan karşılaşmasını kazanan Batuhan oldu ve erkekler etabında durumu 8-7 yaptı. 8-7 biten etap sonucu genel skorda durum 2-0 oldu. Bu skorla haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 10 Nisan Pazar akşamı 81. bölümde haftanın 3. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’da bu akşam takımlar haftanın üçüncü dokunulmazlığını kazanabilmek için kıyasıya mücadele etti. Dokunulmazlık oyununun kadınlar etabını Ünlüler takımı 8-3 kazandı. Baştan sona başa baş geçen erkekler etabını da 8-7 Ünlüler takımı kazandı. Genel skorda 2-0 olan oyun sonucu haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Parviz’e verdi.

17 NİSAN 2022 - Survivor Ada Konseyinde yaşananlar için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı