Survivor 18 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 18 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 18 Mart Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 18 Mart dokunulmazlığı kim kazandı? 18 Mart 2022 Cuma, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu Ödülü?

Survivor 18 Mart Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan Gönüllüler takımı ile Berna’nın adaya veda edişi ile ilgili sohbet etti. Her iki takım haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanmak için tüm güçleri ile mücadeleetti.

SURVIVOR 18 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununda güçlerini konuşturdu. Yarışmacılar çarkın iki ucundan itip rakibinin sembolünü düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını yaşananlar…

18 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununun ödülü Domino’s Pizza ve Coca Cola. Kadınlar etabını kazanan takım aynı zamanda tadım hakkı da kazandı.

SURVIVOR 18 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
18 Mart Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler takımı 5-4 kazandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kadınlar etabında 5 olan etabı kazandı. İlk eşleşmelerde Ünlüler takımından Merve, Gönüllüler takımından Evrim karşılaşmasında kazanan çıkmayınca eşleşmeler 1-1 berabere bitti. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı beraberliği bozarak 3-2 öne geçti. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve durumu 4-4’e getirdi. Son oyunda takımlar en iyi iki yarışmacıları ile yarıştı. Ünlüler takımında Gizem, Merve, Gönüllüler takımında Seda ve Yağmur en iyilerde yarıştı. Ünlüler takımından Gizem ve Merve oyuna çok iyi başladı ve rakibini yenerek durumu 5-4 yaptı. 5-4 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti. Kadınlar etabını kazanan Ünlüler takımı tadım hakkınında sahibi oldu.

 

SURVIVOR 18 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
14 Mart Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-1 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabının ilk eşleşmelerinde Gönüllüler takımı tam anlamıyla güç gösterisi yaptı. Eşleşmeleri Gönüllüler takım 4-1 önde tamamladı. Gönüllüler takımı ikinci eşleşmelerde de aradaki farkı açarak eşleşmeleri 8-1 tamamladı. 8-1 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu. Genel skorda 1-1 olan haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan final etabında belli oldu.

SURVIVOR 18 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
18 Mart Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Gönüllüler Takımı 3-0 kazandı. Dokunulmazlık oyunu final etabının ilk eşleşmelerinde Ünlüler takımından Gizem, Mert, Gönüllüler takımından Ayşe, Hikmet karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Gönüllüler kazanarak durumu 1-0 yaptı. İkinci eşleşmede Ünlüler takımından Merve, Barış, Gönüllüler takımından Seda, Berkan karşılaşmasını da Gönüllüler takımı kazandı ve durumu 2-0 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Parviz, Atakan, Gönüllüler takımından Ogeday, Gökhan mücadelesini ded kazanan Gönüllüler olunca durum 3-0 oldu. 3-0 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın ilk dokunulmazlığını ve ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 51. Bölümü 18 Mart Cuma akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda tam anlamıyla güç gösterilerine sahne oldu. Çekişmeli geçen kadınlar etabını Ünlüler takımı son oyunda aldığı sayı ile 5-4 kazandı ve durumu genel skorda 1-0 yaptı. Erkekler etabınında ise Gönüllü erkekleri güçleri ile rakiplerine şans tanımadı. Gönüllüler takımı erkekler etabını 8-1 kazandı ve oyunu final etabına taşıdı. Final etabını da 3-0 kazanan Gönüllüler takımı hem haftanın ilk dokunulmazlığını hem de ödülü kazandı. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Hikmet’e verdi.

18 MART 2022 - Survivor Ada Konseyi için TIKLAYIN!!!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı