Survivor 18 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 18 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 18 Nisan Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 18 Nisan dokunulmazlığı kim kazandı? 18 Nisan 2022 Pazartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 18 Nisan akşamı Murat Ceylan bu hafta oynanan 3 dokunulmazlığın üçünü de kaybeden Gönüllüler takımında isimleri yazılan Evrim ve Ayşe ile sohbet etti. Gönüllüler takımı haftanın 4. ve son dokunulmazlığını kazanarak karşı takımdan 1 aday çıkarabilmek, Ünlüler takımı ise son dokunulmazlık oyununu da kazanarak dörtte dört yapmak ve tüm adayları Gönüllüler takımından çıkarmak için yağmur altında kıran kırana mücadeleler sergiledi.

SURVIVOR 18 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra final atışlarında 3 adet vidalı diski masa üzerinden 3 farklı deliğe rakibinden önce başarılı şekilde atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü kumpir ve waffle. Oyunu kazanan takım yemeklerini turuncu evde komfor içinde yiyecek.

SURVIVOR 18 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-3 kazandı. Kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı eksiksiz geçerek eşleşmeleri 3-0 önde tamamladı. İkinci eşleşmeleri Ünlüler takımı 4-2, üçüncü eşleşmeleri de 6-3 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı açarak etabı 8-3 önde tamamladı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 18 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-3 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabına Gönüllüler takımı iyi başladı. İlk eşleşmeleri 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı açarak eşleşmeleri 6-2 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı durumu 8-3 yaptı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu. Bu skorla haftanın dördüncü ve son dokunulmazlık oyunu final etabına kaldı.

DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Ünlüler Takımı 3-1 kazandı. Final etabının ilk eşleşmesinde Survivor’in ikizleri karşı karşıya geldi. Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Seda karşılaşmasını kazanan Sema oldu ve Ünlüler takımını 1-0 öne geçirdi. İkinci eşleşmede Ünlüler takımından Atakan, Gönüllüler takımından Ogeday karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Ogeday kazanarak durumu 1-1 yaptı. Üçüncü eşleşmede Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Ayşe karşılaşmasını Nagihan kazanarak Ünlüler takımını 2-1 öne geçirdi. Dördüncü eşleşmede Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Anıl karşılaşmasını Batuhan kazanarak durumu 3-1 yaptı. 3-1 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın dördüncü ve son dokunulmazlık oyununu da kazanan Ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımı dokunulmazlık oyunlarında haftayı dörtte dört yaparak tamamladı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 18 Nisan Pazartesi akşamı 82. bölümünde takımlar haftanın son dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Kadınlar etabını Ünlüler takımı 8-3, erkekler etabını ise Gönüllüler takımı 8-3 kazandı. Genel skorda 1-1 olan haftanın son dokunulmazlık oyununun kazananı final etabında belli oldu. Final etabını 3-1 kazanan Ünlüler takımı oldu. Genel skoru 2-1 yapan Ünlüler takımı haftanın son dokunulmazlık oyununu da kazandı. Bu skorla Ünlüler takımı oynanan bütün dokunulmazlık oyunlarını kazanarak dörtte dört yaptı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Nagihan ve Sema ikilisine verdi.

18 NİSAN 2022 - Survivor Ada Konseyinde yaşananlar için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı