Survivor 19 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 19 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 19 Şubat Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Survivor 19 Şubat dokunulmazlığı kim kazandı? 19 Şubat 2022 Cumartesi Survivor dokunulmazlık oyunu, kadınlar etabımı kim kazandı? Erkekler etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu Ödülü?
 

Survivor 19 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler takımları, Gönüllüler takımından Sercan’ın isteği üzerine dokunulmazlık oyununa dahil edilen futbol mücadeleleri ile karşı karşıya geldi.

SURVIVOR 19 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, bu gece yarışmacılar ikişerli takımlar halinde futbol maçı yaptılar. Kadınlar etabında kadın yarışmacılara, erkek yarışmacılar ikinci oyuncu olarak yardımcı oldu. Futbol müsabakalarında 3 gol atan ikililer takımlarına 1 puan kazandırdı. Kadınlar ve erkekler etabında 5 olan takım etabın kazananı oldu. İşte kadınlar ve erkekler etabını yaşananlar…

19 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununun ödülü Arby’s Beef 'n Cheddar Sandviç, Curly Fries ve Coca Cola. Kadın etabını kazanan takım, tadım hakkını da kazandı.

SURVIVOR 19 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
19 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler takımı 5-4 kazandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu kadınlar etabında ilk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakadı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Başa baş geçen kadınlar etabının üçüncü eşleşmelerinde Gönüllüler takımı durumu 5-4 yaptı. 5-4 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti. Kadınlar etabını kazanan Gönüllüler takımı aynı zamanda tadım hakkı kazandı.

 

SURVIVOR 19 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
19 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 5-1 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı futbol mücadelelerinde varlık gösteremedi. Eşleşmeleri ve erkekler etabını Ünlüler takımı 5-1 kazandı. 5-1 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu. Genel skorda 1-1 olan oyun final etabına kaldı.

SURVIVOR 19 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
19 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Ünlüler Takımı 6-4 kazandı. Dokunulmazlık oyununda final etabına kalan oyun 2 devre oynandı. 6 olan takımın kazandığı oyunda, ilk devreyi kadın, ikinci devreyi erkek takımları oynadı. İlk devreye Ünlüler takımında Sema ve Elif, Gönüllüler takımında ise Yağmur, Seda sahaya çıktı. İlk devreyi Ünlüler takımı, Sema’nın 2, Elif’in 1 golü ile 3-0 önde tamamladı. İkinci devreye Ünlüler takımında Bora, Sercan ve Adem, Gönüllüler takımında Hikmet, Ardahan ve Yasin sahaya çıktı. Gönüllüler takımı 3-0 geriden geldiği oyunda 4-3 öne geçse de Ünlüler takımı toparlandı ve mücadeleyi 6-4 kazandı. 6-4 biten etap sonucu genel skorda durum 2-1 oldu. Genel skorda 2-1 olan dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 26. bölümü 19 Şubat Cumartesi akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda takımlar futbol oynadı. Gönüllüler takımı kadınlar etabını 5-4 kazandı. Erkekler etabını ise Ünlüler takımı 5-1 kazanarak oyunu final etabına taşıdı. Final etabının ilk devresinde kadın yarışmacılar sahaya çıktı. Ünlüler takımı ilk devreyi 3-0 önde tamamladı. İkinci devreye üçerli takımlar halinde erkek yarışmacılar çıktı. Gönüllüler takımı 3-0 geriden başladığı mücadelede 4-3 öne geçti. Ancak Ünlüler takımı mücadeleyi 6-4 kazandı. Genel skorda 2-1 olan mücadelede Ünlüler takımı hem dokunulmazlığı hem de ödülü kazandı. Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Adem’e verdi.

19 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı