Survivor 2 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 2 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 2 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 2 Mayıs dokunulmazlığı kim kazandı? 2 Mayıs 2022 Pazartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor'da bu akşam Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 2 Mayıs, Murat Ceylan haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyunu öncesi her iki takımın bayramını kutladı ve takımlarla sohbet etti. Ünlüler takımı haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanarak dokunulmazlık oyunlarında 2-2 beraberliği yakalamak, Gönüllüler takımı ise Ünlüler takımından 3 eleme adayı çıkarmak için kıyasıya mücadeleler çıkardı.

SURVIVOR 2 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar nehir parkurunda yarıştı. Parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde masadan disk atışları yaparak küpler üzerinde bulunan topları küpleri devirmeden düşürmeye çalıştı. 3 adet topu rakibinden önce düşüren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü bol çeşitli bayram kahvaltısı. Ayrıca Murat Ceylan dokunulmazlık oyunu ödülünü açıklarken “Survivor All Star 2022’de uçak sezonu açıldı. Kazanan takımı buradan özel jetle alıyoruz. Dominik Cumhuriyet’inde Savannah’a götürüyoruz. Orada ağaç evlere gidiyorsunuz. Oradan otelin yanında bulunan zipline aktivitesine gidiyorsunuz. Oradan da ATV’lerle güzel bir tur yapıyorsunuz. Akşamda güzel bir müzik aktivitesi geçirip orada konaklıyorsunuz” dedi. Ödülü duyan yarışmacılar sevinçten yerinde duramadı.

SURVIVOR 2 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmeleri Gönüllüler takımı eşitliği sağladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı5-4 öne geçti. Dördüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı bir kez daha rakibini yakaladı ve eşleşmeler 6-6 berabere tamamlandı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı Nagihan ve Nisa ile son 2 sayıyı alarak eşleşmeleri 8-6 önde tamamladı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 2 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-5 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabına Ünlüler takımı iyi başladı. İlk eşleşmeleri 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 4-4 berabere tamamlandı. Dördüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımından Hikmet Ünlüler takımından Adem’i yenerek durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 2-0 öne geçti. Bu skorla haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.
 

Survivor 2022 All Star, 2 Mayıs Pazartesi akşamı 94. bölümünde takımlar haftanın son dokunulmazlık oyununda başa baş mücadeleler çıkardı. Ancak bu akşam Gönüllüler takımı rakibinden daha iyi mücadele ederek dokunulmazlığın sahibi oldu. Gönüllüler takımı kadınlar etabını 8-6, erkekler etabını da takımı 8-5 kazandı. Genel skorda 2-0 öne geçen Gönüllüler takımı haftanın son dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazandı. Bu akşam oynanan haftanın son dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı ada konseyinde bir kez isim yazmak zorunda kalacak. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Nagihan ve Hikmet’e birlikte verdi.

2 MAYIS 2022 - Survivor Ada Konseyinde eleme adayı kim oldu? Öğrenmek için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı