Survivor 20 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 20 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 2022 All Star, 20 Mart, 54. Bölümünde Dokunulmazlık Oyunu heyecanı yaşandı. Üçüncü Dokunulmazlığı kim kazandı? Ünlüler mi? Gönüllüler mi? Tüm detaylar yazımızda…

20 Mart Survivor Dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da üçüncü Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 20 Mart 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne? Kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? 


Murat Ceylan, haftanın ilk iki dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında isimleri eleme adayı olarak yazılan Mert ve Barış ile konuştu. Ünlüler takımında sakatlığı geçen Sema bugün takımı ile yarışmaya kaldığı yerden devam etti. Gönüllüler takımı üçüncü dokunulmazlık oyununu da kazanarak üçte üç mü yaptı yoksa Ünlüler takımı kazanarak 4 aday çıkarmaktan kurtuldu mu? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR 20 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar ikili takımlar halinde yarıştı. Bir yarışmacı denizdeki salın içindeyken, karadaki takım arkadaşı Salı çarkı çevirerek karaya kadar çekecek. Karaya ulaşan yarışmacı, yap bozu tamamladıktan sonra 3 adet sembolü rakibinden önce düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. 

20 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü etli nohut yemeği, bulgur ve turşu. Ödülü kazanan takım ödülünü turuncu evde konforlu bir şekilde yiyecek.

DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
20 Mart Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-7 kazandı. Kadınlar etabının ilk eşleşmeleri başa baş mücadelelere sahne oldu. Eşleşmeleri Gönüllüler takımı 3-2 önde tamamladı. Ünlüler takımı ikinci eşleşmelerde durumu 4-4 yaptı ve eşleşmeler beraberlikle geçildi. Çekişmeli geçen kadınlar etabında durum 7-7 olunca oyunun kazananını son oyun bellirledi.  Kadın etabının son oyununda Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Ayşe karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Sema kazanarak durumu 8-7 yaptı. 8-7 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

 

DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-7 kazandı. Erkekler etabı ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 4-3 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 7-7 beraberlikle tamamlandı. Son sayıyı alan Ünlüler takımında Bora, Gönüllüler takımında Ogeday karşılaşmasını kazanan Ogeday oldu ve skoru 8-7 yaptı. 8-7 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu. Bu skorla haftanın son dokunulmazlık oyunu final etabına kaldı.

SURVIVOR 20 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
20 Mart Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Ünlüler Takımı 3-0 kazandı. Final etabının ilk eşleşmelerinde Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Seda karşılaşmasını Nagihan kazanarak durumu 1-0 yaptı. İkinci eşleşmede Ünlüler takımından Bora, Gönüllüler takımından Ogeday mücadelesini kazanan Bora oldu ve durumu 2-0 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Merve, Gönüllüler takımından Sude karşılaşmasını Merve kazanarak final etabında durumu 3-0 yaptı. 3-0 biten etap sonucu Ünlüler takımı genel skorda 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın üçüncü ve son dokunulmazlığını kazanarak ödülünde sahibi oldu. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 54. bölümü 20 Mart Pazar akşamı bir kez daha dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Kadınlar ve erkekler etapları heyecan dolu anlara sahne oldu. Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununda kadınlar etabını 8-7 kazanan Ünlüler takımı oldu. Erkekler etabını ise Gönüllüler takımı aynı skorla 8-7 kazandı. Genel skorda 1-1 olan dokunulmazlık oyununu kazanan final etabında belli oldu. Final etabında Ünlüler takımı rakibinden daha hırslı mücadeleler sergiledi ve final etabını 3-0 kazandı. Genel skorda 2-1 öne geçen Ünlüler takımı haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununu kazandı. Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Merve’ye verdi.

20 MART 2022 - Survivor'da kim elendi? Detaylar için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı