Survivor 20 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 20 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 20 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 20 Mayıs dokunulmazlığı kim kazandı? 20 Mayıs 2022 Cuma, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 20 Mayıs, Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan her iki takımla Seda’nın adaya veda edişi ile ilgili sohbet etti. Ünlüler takımı dokunulmazlık oyunlarındaki galibiyet serisine devam etmek, Gönüllüler takımı ise dokunulmazlık oyununu kazanıp moral kazanmak için haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 20 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanmak için deniz parkurunda yarıştı. Deniz parkurundaki engelleri başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde 3 katlı masanın her katında bulunan ikişerli sembolleri çubuk atışları ile rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını yaşananlar…

20 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü pizza ve Coca Cola. Kadınlar etabını kazanan takım tadım hakkının sahibi oldu.

SURVIVOR 20 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler takımı 8-6 kazandı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar etabının Ünlüler takımı iyi başladı ve eşleşmeleri 3-0 önde tamamladı. İkinci eşleşmeleri de Ünlüler takımı 4-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı çıktığı tüm oyunları kazanarak öne geçti ve eşleşmeleri 5-4 tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 6-6 beraberlikle tamamlandı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı durumu 8-6 önde tamamladı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti. Kadınlar etabını kazanan Gönüllüler takımı aynı zamanda tadım yapma hakkının sahibi oldu.

 

SURVIVOR 20 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-6 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabı ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı beraberliği yakaladı ve eşleşmeler 3-3 tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı tekrar öne geçti ve eşleşmeleri 5-4 tamamladı. Dördüncü eşleşmeleri de Ünlüler takımı 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı eşleşmeleri 8-6 önde tamamladı. 8-6 biten etap sonucu genel skoru Ünlüler takımı 1-1 yaptı. Genel skorda 1-1 olan haftanın ilk dokunulmazlık oyunu final etabına kaldı.

SURVIVOR 20 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Ünlüler Takımı 3-1 kazandı. Dokunulmazlık oyunu final etabının ilk eşleşmeleri Ünlüler takımından Anıl, Gönüllüler takımından Atakan karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Anıl kazandı ve Ünlüler takımı 1-0 öne geçti. İkinci eşleşmede Ünlüler takımından Sude, Gönüllüler takımından Nagihan karşılaşmasını Nagihan kazanarak durumu 1-1 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Hikmet karşılaşmasını Adem kazanarak Ünlüler takımını 2-1 öne geçirdi. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Ayşe, Gönüllüler takımından Nisa mücadelesini kazanan Ayşe oldu ve durumu 3-1 yaptı. 3-1 biten final etabı sonucu genel skorda Ünlüler takımı 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 20 Mayıs Cuma akşamı 109. bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’da bu akşam oynanan haftanın 1. dokunulmazlık oyunu kadınlar etabını Gönüllüler takımı 8-6, erkekler etabını ise Ünlüler takımı 8-6 kazandı. Genel skorda 1-1 olan dokunulmazlık oyunu final etabına kaldı. Final etabını Ünlüler takımı Anıl, Adem ve Ayşe’nin aldığı sayılarla 3-1 kazandı. Bu skorla dokunulmazlık oyunlarındaki serisine devam eden Ünlüler takımı haftanın ilk dokunulmazlığını ve ödülü kazandı. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü altıda altı yapan Anıl’a verdi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı