Survivor 20 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 20 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 20 Şubat Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Survivor 20 Şubat Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı? 20 Şubat 2022 Survivor Dokunulmazlığı kim Kazandı? Dokunulmazlık Oyununda ödül ne? Survivor Dokunulmazlık Oyunu kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı kazandı.


Survivor 20 Şubat Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan, haftanın birinci dokunulmazlığını kaybeden Gönüllüler takımı ile konuştu. Daha sonra Nagihan’ın doğum gününü kutladı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı ikinci dokunulmazlığı almak, Gönüllüler takımı ise dokunulmazlık oyununda durumu eşitlemek ve bir arkadaşlarını daha Sürgün Adasına göndermemek için parkurda kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 20 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar Survivor klasiklerinden kör ebe oyununda karşı karşıya geldi. Yarışmacılar gözleri bağlı rakibinin sırtındaki kuşağı daha hızlı alarak takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler takımında Aşkım, Gönüllüler takımında Sude sakatlıklarından dolayı bugün dokunulmazlık oyununda oynayamadı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı kazandı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

20 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununun ödülü peynirli börek. Ödülü kazanan takım ödülü turuncu evde konforlu bir şekilde yiyecek.

SURVIVOR 20 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
20 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Kadınlar etabı çekişmeli mücadelelere sahne oldu. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 3-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve öne geçti. Eşleşmeleri Ünlüler takımı 6-4 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı Nagihan’ın aldığı sayı ile durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

20 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

 

SURVIVOR 20 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
20 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-6 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabıda kadınlar etabı gibi çekişmeli mücadelelere sahne oldu. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı 4-3 önde tamamladı. Başa baş giden oyunun ikinci eşleşmelerinde Ünlüler takımı durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda durum 2-0 oldu. Genel skoru 2-0 yapan Ünlüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlığını da kazandı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı kazandı.

Survivor 2022 All Star, 27. bölümü 20 Şubat Pazar akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı kadınlar etabını 8-5, erkekler etabını da 8-6 kazandı. Genel skoru 2-0 yapan Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Merve Aydın’a verdi. Üst üste 2 dokunulmazlık oyunu kaybeden Gönüllüler takımı bu gece yapılacak ada konseyinde 1 isim daha yazacak.

20 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı