Survivor 21 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 21 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor’da 21 Mart, 55. Bölümde haftanın ilk Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı? Haftanın ilk eleme adayı hangi takımdan çıktı? İşte tüm detaylar…

Survivor 21 Mart dokunulmazlığı kim kazandı? 21 Mart 2022 Pazartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununda ödül ne?

Survivor 21 Mart Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan Ünlüler takımı ile Mert’in adaya veda edişi ile ilgili sohbet etti. Her iki takım haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanmak için tüm güçleri ile mücadele etti.

SURVIVOR 21 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununda ikişerli takımlar halinde yarıştı. Yarışmacılar devasa topu iterek parkur sonuna kadar geldi. Final atışlarında 3 adet topu sopalarla vurup rakibinden önce başarılı şekilde basket yaparak takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını yaşananlar…

21 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununu kazanan takımın adasında 1 hafta süre ile lüks tuvalet kurulacak. Ayrıca kazanan takım et şinitzel, patates püresi ve salatanın sahibi oldu.

SURVIVOR 21 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
21 Mart Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler takımı 8-4 kazandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu kadınlar etabına Gönüllüler takımı çok iyi başladı. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı rakibine hiç sayı vermeden 5-0 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı toparlanarak rakibini yakaladı. Eşleşmeleri Gönüllüler takımı 6-4 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı oyunu kazanmak için gerekli 2 sayıyı alarak eşleşmeleri 8-4 tamamladı. 8-4 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti. Kadınlar etabını kazanan Ünlüler takımı tadım hakkınında sahibi oldu.

 

SURVIVOR 21 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
21 Mart Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-4 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabına, kadınlar etabının tersine Ünlüler takımı çok iyi başladı. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı 5-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı oyunu uzatmadı ve eşleşmeleri 8-4 önde tamamladı. 8-4 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu. Genel skorda 1-1 olan haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan final etabında belli oldu.

SURVIVOR 21 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
21 Mart Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Gönüllüler Takımı 3-0 kazandı. Dokunulmazlık oyunu final etabının ilk eşleşmelerinde Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Seda karşılaşmasını Gönüllüler takımından Seda kazanarak durumu 1-0 yaptı. İkinci eşleşmede Ünlüler takımından Bora, Gönüllüler takımından Berkan karşılaşmasını da Gönüllüler takımı kazanarak durumu 2-0 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Ayşe mücadelesini de Gönüllüler takımı kazanarak durumu 3-0 yaptı. 3-0 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 2-1 öne geçti. Bu skorla Gönüllüler takımı haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazandı Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 55. Bölümü 21 Mart Pazartesi akşamı haftanın ilk dokunulmazlık oyununda takımlar aday çıkarmamak için kıyasıya mücadeleler sergiledi. Gönüllüler takım kadınlar etabına hızlı başladı. İlk eşleşmelerini 5-0 önde tamamladığı kadınlar etabını 8-4 kazandı. Kadınların aksine erkekler etabını Ünlüler takımı 8-4 kazandı. Genel skorda 1-1 olan oyun final etabına kaldı. Final etabını 3-0 net bir skorla kazanan Gönüllüler takımı oldu. Haftanın ilk dokunulmazlığını ve ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu. Ünlüler takımı bu gece konseyde eleme adayı olarak 1 isim yazmak zorunda kalacak. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü final sayısını yapan Ayşe’ye verdi.

21 MART 2022 - Survivor Ada Konseyi için TIKLAYIN!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı