Survivor 21 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 21 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? 21 Mayıs 2022 Cumartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu ödülü ne?


Survivor 21 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan iletişim ödüllü dokunulmazlık oyunu öncesi her iki takımla sohbet etti. Ayrıca oyundan önce sakatlanan Gönüllüler takımından Nisa’nın ve dün oynanan oyunda bacağına dikiş atılan Ünlüler takımından Adem’in bugünkü dokunulmazlık oyununda oynayamacağı bilgisini verdi.

SURVIVOR 21 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar, havuz parkurunu başarılı şekilde tamamladıktan sonra finalde platformdaki 3 sembolü mekanizmanın üzerinden çekerek mekanizmanın sonuna getirdikten sonra disk atışları ile rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR 21 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık ve İletişim oyununu kazanan takım ailelerinden gelen videolu mesajları izleyecek.

SURVIVOR 21 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-6 kazandı. Haftanın 2. dokunulmazlık oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmeleri 1-1 berabere tamamlandı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı 3-1 öne geçti. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Dördüncü eşleşmelerde de eşitlik bozulmadı ve eşleşmeler 4-4 berabere tamamlandı. Beşinci eşleşmelerde Ünlüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 6-4 önde tamamladı. Altıncı eşleşmelerde aradaki fark değişmedi ve eşleşmeleri Ünlüler takımı 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı oyunda durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 21 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-5 kazandı. Dokunulmazlık ve iletişim oyunu erkekler etabında Gönüllüler takımı ilk eşleşmeleri 2-0, ikinci eşleşmelerini 3-1, üçüncü eşleşmelerini de 5-1 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı azalttı ve eşleşmeleri Gönüllüler takımı 5-3 önde tamamladı. Beşinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 5-5 berabere tamamlandı. Altıncı eşleşmelerde Gönüllüler takımı tekrar öne geçti ve eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımından Berkan, Ünlüler takımından Batuhan’ı yenerek durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skoru Gönüllüler takımı 1-1 yaptı. Genel skorda 1-1 olan haftanın 2. dokunulmazlık oyunu final etabına kaldı.

SURVIVOR 21 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Gönüllüler Takımı 3-1 kazandı. Bugün oynanan dokunulmazlık oyunu final etabında oyuncu sayısının azlığından dolayı her iki takımdan 1 kadın 1 erkek yarışmacı final etabında yarıştı. İlk eşleşmelerde Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Ogeday karşılaşmasını kazanan Ogeday oldu ve Gönüllüler takımını 1-0 öne geçti. İkinci eşleşmede Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Nagihan karşılaşmasını Sema kazanarak durumu 1-1 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Ogeday bir kez daha karşılaştı. Karşılaşmayı bir kez daha Ogeday kazandı ve Gönüllüler takımı 2-1 öne geçti. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Nagihan karşılaşmasını kazanan Nagihan oldu ve durumu 3-1 yaptı. 3-1 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 21 Mayıs Cumartesi akşamı 110. bölümünde iletişim ödüllü haftanın 2. Dokunulmazlık Oyunu heyecanı yaşandı. Takımlar haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü kazanabilmek için zorlu parkurda tüm güçleriyle yarıştı. Ünlüler takımı kadınlar etabında 8-6 kazandı. Erkekler etabını ise Gönüllüler takımı 8-5 kazandı. Haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kazanan final etabında belli oldu. Final etabını 3-1 kazanan Gönüllüler takımı oldu ve genel skorda 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü Gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı 7 oyun sonra dokunulmazlık oyunu kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü dokuzda altı yapan Nagihan’a verdi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı