Survivor 22 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 22 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu

Survivor Dokunulmazlığı kim kazandı? 22 Mart 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu, İletişim Oyunu ödülü ne? Kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? 


Survivor 22 Mart Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun aynı zamanda iletişim oyunu olduğunu açıkladı. Her iki takım Survivor’ın en duygusal oyununda hiç yenilmeyen Gönüllüler takımı, hiç kazanamayan Ünlüler takımı karşı karşıya geldi.

SURVIVOR 22 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra parkur sonunda yer alan panodaki sayıları ezberleyip, üzerinde ezberledikleri sayılar olan 9 küpü masaya dizdi. Final atışlarında dizdikleri küpleri, kum torbalarıyla rakibinden önce düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. Dün akşam Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK VE İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık ve iletişim oyununu, Ünlüler takımı kazanırsa ailelerinden gelen elektronik postaları okuyacak, Gönüllüler takımı kazanırsa istedikleri bir arkadaşı ile canlı yazışabilecek.

SURVIVOR 22 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-2 kazandı. Kadınlar etabının ilk eşleşmelerinde Ünlüler takımından Elif, Gönüllüler takımından Elif karşılaşması oynanırken Elif sakatlık geçirdi ve oyuna devam edemedi. Oyuna bir sonraki eşleşme ile devam edildi. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı 3-1 önde tamamladı. Ünlüler takımı ikinci eşleşmelerde hız kesmedi ve aradaki farkı açarak eşleşmeleri 7-1 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibine şans tanımadı ve eşleşmeleri 8-2 tamamladı. 8-2 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 22 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-4 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabına da Ünlüler takımı iyi başladı. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı 4-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı açarak eşleşmeleri 8-4 önde tamamladı. 8-4 biten etap sonucu genel Ünlüler takımı genel skorda durum 2-0 yaptı. Bu skorla haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 56. bölümü 22 Mart Salı akşamı dokunulmazlık ve iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’ın en duygusal oyununda karşı karşıya gelen takımlar haftanın ikinci dokunulmazlık ve iletişim oyununu kazanabilmek için kıyasıya mücadeleler çıkardı. Kadınlar etabını 8-2, erkekler etabını 8-4 Ünlüler takımı kazandı. Genel skorda 2-0 öne geçen Ünlüler takımı bu sezon ilk kez bir iletişim ödülü kazandı. Dokunulmazlık ve iletişim ödülünü kaybeden Gönüllüler takımı bu gece ada konseyinde eleme adayı olarak bir isim yazmak zorunda kalacak. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Sema’ya verdi.

22 MART 2022 - Survivor Ada Konseyi için TIKLAYIN!!!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı