Survivor 22 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 22 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor’da Bu Akşam 22 Mayıs, 3. Dokunulmazlık Oyunu

Survivor'da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? 22 Mayıs 2022 Pazar, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 22 Mayıs, 3. Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan haftanın 2. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ve takımı tarafından adı yazılan Ayşe ile sohbet etti. Haftanın 3. Dokunulmazlık oyununda her iki takım rakiplerinden 1 aday daha çıkarabilmek için parkurda kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 22 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde top atışları ile 3 adet seramiği kırdıktan sonra seramiklerin arkasındaki 3 adet sembolü rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını yaşananlar…

22 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü köfte, patates, salata ve tramisu. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım yemeklerini turuncu evde konforlu şekilde yedi.

SURVIVOR 22 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler takımı 8-5 kazandı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı bir kez daha öne geçerek eşleşmeleri 5-4 tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı çıktığı tüm oyunları kazanınca eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Ayşe, Gönüllüler takımından Nagihan’ı yenerek durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti. 

 

SURVIVOR 22 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-7 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabında Ünlüler takımı ilk eşleşmeleri 2-0, ikinci eşleşmeleri 3-1, üçüncü eşleşmeleri 4-2 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 4-4 berabere tamamlandı. Takımlar 3 eşleşmede eşitliği bozamadı. Beşinci eşleşmeler 5-5, altıncı eşleşmeler 6-6 ve yedinci eşleşmeler 7-7 berabere tamamlandı. Son eşleşmelerde her iki takımın en iyileri parkurda yarıştı. Ünlüler takımında Anıl, Gönüllüler takımından Berkan’ı yenerek durumu 8-7 yaptı. 8-7 biten etap sonucu genel skoru Ünlüler takımı durumu 2-0 yaptı. Bu skorla haftanın 3. dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 22 Mayıs Pazar akşamı 111. bölümde haftanın 3. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı kadınlar etabını 8-5, erkekler etabını ise 8-7 kazandı. Genel skorda 2-0 olan haftanın 3. dokunulmazlık oyunu ve ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu. Murat Ceylan oyunu sonunda dokunulmazlık sembolünü Ayşe’ye verdi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı