Survivor 22 Ocak Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 22 Ocak Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 22 Ocak Dokunulmazlık Oyunu

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 22 Ocak 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu, Kadınlar ve Erkekler Etabı Kazananlar, Final Etabını Kim kazandı? Survivor 6. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


22 Ocak gecesi Survivor Dokunulmazlık Oyununda heyecanlı anlar yaşandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler takımları Sürgün Adasına bir arkadaşlarını göndermemek için kıyasıya mücadele etti.

SURVIVOR 22 OCAK DOKUNULMAZLIK OYUNU
Dokunulmazlık Oyunu, ikinci haftanın yeni yarışmacılarının takımlarına dahil olmasıyla başladı. Ünlüler takımına Perviz ve Ayşıl, Gönüllüler takımına ise Yunus Emre ve koronavirüs olduğu için as kadrodan çıkarılan Nisa katıldı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar ve erkekler etabı olarak 2 etapta oynandı. Sezonun ilk kaydırak parkurunda oynanan dokunulmazlık oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde bowling atışıyla 5 adet seramiği rakibinden önce kırarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını kazananlar…

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Dokunulmazlık oyununun ödülü Ülker 8 Kek oldu.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu kadınlar etabı ile başladı. İlk eşleşmeler haftanın yeni yarışmacıları Ünlüler takımından Ayşıl, Gönüllüler takımından Nisa karşı karşıya geldi. Nisa rakibini yenerek oyunda skoru 1-1 yapsa da Ünlüler takımı ilk eşleşmeleri 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmeler sonunda aradaki fark değişmedi. Ünlüler takımı ikinci eşleşmeleri 2 farkla 5-3 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı iyi bir geri dönüş yaparak rakibini yakaladı ve üçüncü eşleşmeleri 6-6 berabere tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı geriden geldiği oyunda Seda ve Nisa’nın aldığı sayılarla etabı 8-6 kazandı. 8-6 biten etap sonucu genel skorada Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-7 kazandı. Dokunulmazlık oyunu mücadelesine erkekler etabı ile devam edildi. Dokunulmazlık oyununa Gönüllüler takımı hızlı başladı. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 5-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı Gönüllüler takımını yakaladı ve skoru 7-7 yaptı. Son oyunda iki takım en iyi yarışmacılarını çıkardı. Ünlüler takımında Furkan, Gönüllüler takımında Ogeday arasında geçen son oyunu kazanan Ogeday oldu. Ogeday’ın aldığı bu sayı ile genel skorda durum 2-0 oldu. Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star 6. bölümü 22 Ocak Cumartesi akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımının rüzgârı esti. Kıran kırana geçen mücadelelerin yaşandığı dokunulmazlık oyununda Kadınlar ve Erkekler etabını kazanan Gönüllüler takımı oldu. İki etabı da kazanan Gönüllüler takımı hem dokunulmazlığı hem de ödülü kazandı. Murat Ceylan oyun sonu seremonide dokunulmazlık sembolünü Ogeday’a verdi.

22 OCAK 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı