Survivor 23 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 23 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 23 Mart 2022 Dokunulmazlık Oyunu

23 Mart Survivor’da Dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 3. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 23 Mart 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne? Kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? 


Murat Ceylan, haftanın ikinci dokunulmazlığını kaybeden Gönüllüler takımından adı yazılan Evrim’e söz verdikten sonra her iki takımla sohbet etti. İki takımda haftanın 3. ve son dokunulmazlık oyununu kazanıp 3 aday çıkarmamak için kıyasıya mücadeleler sergiledi.

SURVIVOR 23 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar ikişerli takımlar halinde Survivor tarihinde hiç oynanmamış bir oyunda karşı karşıya geldi. Ellerindeki koç başarıyla duvarları kırarak parkuru tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında 2 adet kum torbasını sepetlere basket attıktan sonra 2 topu masa üzerindeki deliğe rakibinden önce sokarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

23 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü 10.000 TL değerinde Opet yakıt puan. Ayrıca kazanan takım kuzu pirzola ve salata yedi.

DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
23 Mart Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Kadınlar etabının ilk eşleşmelerinde eşitlik bozulmadı. Eşleşmeler 2-2 beraberlikle geçildi. Kadınlar etabının ikinci eşleşmelerinde Ünlüler takımında yardımcı yarışmacı olan Barış bacağından sakatlanarak oyuna devam edemedi. Barış’ın yerine Adem yarıştı. Kadınlar etabının ikinci eşleşmelerinde de iki takım eşitliği bozamayarak eşleşmeleri 4-4 berabere tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Merve parmaklarını sıkıştırdığı için sakatlandı ve oyuna devam edemedi. Eşleşmelere bir sonraki eşleşme ile devam edildi. Üçüncü eşleşmelerde de beraberlik bozulmadı ve eşleşmeler 6-6 tamamlandı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar etabını kazanan son eşleşmelerde belli oldu. Gönüllüler takımı son eşleşmelerde rakibine üstünlük sağladı ve eşleşmeleri 8-6 tamamladı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

 

DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-2 kazandı. Erkekler etabına Gönüllüler takımı iyi başladı. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 4-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde üstünlüğünü devam ettiren Gönüllüler takımı eşleşmeleri 8-2 tamamladı. 8-2 biten etap sonucu genel skorda durum 2-0 oldu. Bu skorla haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 57. bölümü 23 Mart Çarşamba akşamı takımlar haftanın en kritik oyununda Survivor’ın yeni parkurunda karşı karşıya geldi. Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununun kadınlar etabını 8-6, erkekler etabını 8-2 kazanan Gönüllüler takımı oldu. Genel skoru 2-0 yapan Gönüllüler takımı haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununu, aynı zamanda da ödülü kazandı. Ünlüler takımında Barış ve Merve sakatlık geçirerek oyunlarda yarışamadı. Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Seda’ya verdi.

23 MART 2022 - Survivor Ada Konseyi ve Kim Elendi? Öğrenmek için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

1 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı