Survivor 23 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 23 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor’da Bu Akşam 4. Dokunulmazlık Oyunu

Survivor’da bu akşam 4. dokunulmazlığı kim kazandı? 23 Mayıs 2022 Pazartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 23 Mayıs, 4. Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan 3. Eleme adayı olan Gönüllüler takımından Hikmet ile sohbet etti. Bu akşam oynanan Ünlüler takımı 4. dokunulmazlık oyununu kazanarak bir aday daha çıkarmamak, Gönüllüler takımı ise eleme adayı sayılarını eşitlemek için parkurda tüm güçleriyle yarıştı.

SURVIVOR 23 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar zorlu parkurunda dev Survivor jetonunu parkur sonuna kadar başarılı şekilde getirerek tamamladıktan sonra, finalde 2 adet basket ve 2 adet halka atışını rakibinden önce başarılı şekilde yaparak takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını yaşananlar…

SURVIVOR 23 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü açık büfe yemek yiyecek ve eğlenceli anlar geçirecek.

SURVIVOR 23 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler takımı 8-6 kazandı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar etabında Gönüllüler takımı ilk eşleşmelerini 2-1, ikinci eşleşmeleri 4-2, üçüncü eşleşmeleri ise 6-3 önde tamamladı, ikinci eşleşmeleri 4-2 ve üçüncü eşleşmeleri de 6-3 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı 2 sayıya düşürdü ve eşleşmeleri Gönüllüler takımı 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı koruyarak eşleşmeleri 8-6 önde tamamladı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti. 

 

SURVIVOR 23 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Gönüllüler takımı üçüncü eşleşmelerde 5-4 öne geçti. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 6-6 berabere tamamlandı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı Ogeday ve Berkan ile 2 sayı daha alarak eşleşmeleri 8-6 önde tamamladı. 8-6 biten etap sonucu genel skoru Gönüllüler takımı durumu 2-0 yaptı. Bu skorla haftanın 4. Ve son dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 23 Mayıs Pazartesi akşamı 112. bölümde takımlar haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Survivor’da bu akşam oynanan 4. dokunulmazlık oyununda Gönüllüler rakibine şans tanımadı. Gönüllüler takımı kadınlar ve erkekler etaplarını aynı skorla 8-6 kazandı. Genel skorda 2-0 olan 4. dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu. Ünlüler takımı bu akşam ada konseyinde Berkan, Ayşe ve Hikmet’ten sonra bir aday yazmak zorunda kalacak. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü beşte beş yapan Berkan’a verdi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı