Survivor 23 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 23 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu

Survivor 23 Nisan dokunulmazlığı kim kazandı? 23 Nisan 2022 Cumartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu ödülü ne?


Survivor 23 Nisan Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan takımlarla iletişim oyunu hakkında sohbet etti. İletişim Oyunu ödülünü duyan yarışmacılardan Ünlüler takımından Merve ve Sema, Gönüllüler takımından Atakan duygusal anlar yaşayarak gözyaşlarını tutamadı.

SURVIVOR 23 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra, finalde masa üstünde bulunan toplam sembolleri bumerang ile rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR 23 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık ve İletişim oyununu kazanan takım 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel istediği ailesindeki bir çocukla görüntülü konuşabilecek.

SURVIVOR 23 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-6 kazandı. Dokunulmazlık Oyununda kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 4-4 berabere tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımından Nisa sakatlanarak oyunu yarıda bıraktı. Eşleşmeleri Ünlüler takımı 6-5 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı üstünlüğünü koruyarak eşleşmeleri 8-6 önde tamamladı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti. 

 

SURVIVOR 23 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Dokunulmazlık ve iletişim oyunu erkekler etabının ilk eşleşmeleri 2-2 beraberlikle geçildi. İlk eşleşmelerin sonunda Gönüllüler takımından Parviz sakatlandı ve bugün oynanan dokunulmazlık oyununda bir daha oynayamadı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 4-3 tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 5-5 beraberlikle tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımından Ogeday dizinden sakatlandı. Doktor oyuna devam etmemesini istedi. Ancak Ogeday oyuna devam etti. Dördüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 7-6 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı Atakan’ın sayısı ile durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu. Bu skorla haftanın ikinci dokunulmazlığını ve iletişim ödülü kazanan final etabında belli oldu.

SURVIVOR 23 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Ünlüler Takımı 3-1 kazandı. Dokunulmazlık oyunu final etabının ilk eşleşmeleri Ünlüler takımından Anıl, Gönüllüler takımından Atakan mücadelesini kazanan Anıl Ünlüler takımını 1-0 öne geçirdi. İkinci eşleşmede Ünlüler takımından Seda, Gönüllüler takımından Evrim karşılaştı. Mücadeleyi Evrim kazanarak durumu 1-1 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Hikmet karşı karşıya geldi. Kazanan Batuhan oldu ve final etabında durumu 2-1 yaptı. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Merve, Gönüllüler takımından Nagihan karşılaşmasını kazanan Merve oldu ve durumu 3-1 yaptı. 3-1 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın 2. dokunulmazlık ve iletişim oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 23 Nisan Cumartesi akşamı 86. bölümünde takımlar dokunulmazlık oyununun yanı sıra Survivor’ın en duygusal oyunu olan İletişim oyununda karşı karşıya geldi. Takımlar haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü kazanabilmek için kıyasıya yarıştı. Ünlüler takımı kadınlar etabını 8-6, erkekler etabını ise Gönüllüler takımı 8-6 kazandı. Genel skorda 1-1 olan oyunu kazanan final etabında belli oldı. Çekişmeli geçen oyunda Ünlüler takımı final etabını 3-1 kazanarak haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Merve’ye verdi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı