Survivor 23 Ocak Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 23 Ocak Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 23 Ocak Dokunulmazlık Oyunu

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 23 Ocak 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu, Kadınlar ve Erkekler Etabı Kazananlar, Final Etabını Kim kazandı? Survivor 7. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


23 Ocak Survivor Dokunulmazlık Oyununda her iki takım haftanın ikinci dokunulmazlığını kazanmak için kıran kırana mücadeleler sergiledi.

SURVIVOR 23 OCAK DOKUNULMAZLIK OYUNU
Dokunulmazlık Oyunu, haftanın ikinci oyununda bu sezon her oyunda olduğu gibi kadınlar ve erkekler etabı olarak 2 etapta oynandı. Sezonun ilk çamur parkurunda oynanan dokunulmazlık oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde yer alan makarayı çevirerek aldıkları anahtarla kutularını açtı. Daha sonra açtıkları kutuların içindeki toplarla 3 adet basketi rakibinden önce atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını kazananlar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-1 kazandı. Dokunulmazlık oyununa Ünlüler kadın yarışmacıları hızlı başladı. İlk eşleşmeleri 4-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler kadın yarışmacıları hız kesmeden kadınlar etabını ikinci eşleşmelerde bitirdi. İkinci eşleşmelerin son oyununda Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Nisa’yı yenerek skoru 8-1 yaptı. 8-1 biten etap sonucu genel skorada Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-5 kazandı. Dokunulmazlık oyunu mücadelesine erkekler etabı ile devam edildi. Dokunulmazlık oyununa Ünlüler takımı kadınlarda olduğu gibi hızlı başladı. İlk eşleşmeleri Ünlüler erkek yarışmacıları 4-2 önde bitirdi. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı, Gönüllüler takımı ile aradaki farkı korudu ve eşlemeleri ve skoru 7-5 önde kapattı. Üçüncü eşleşmelerin ilk oyununda Ünlüler takımından Atakan, Gönüllüler takımından Berkan’ı yenerek oyunda skoru 8-5 yaptı. Atakan’ın aldığı bu sayı ile genel skorda durum 2-0 oldu. Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star 7. bölümü 23 Ocak Pazar akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazanmıştı. Bugün oynanan ikinci dokunulmazlık oyununa çok hırslı başlayan Ünlüler takımı Kadınlar ve Erkekler etabını kazandı. İki etabı da kazanan Ünüler takımı ikinci dokunulmazlığın sahibi oldu. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Atakan’a verdi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı