Survivor 24 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 24 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 24 Nisan 2022 Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 24 Nisan 3. dokunulmazlığı kim kazandı? 24 Nisan 2022 Pazar, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 24 Nisan, Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan her iki takımla sohbet etti. Oyun öncesi seremonide Ünlüler takımından Barış’ın takımlar ayrıldıktan sonra huzur bulduk sözü üzerine Ünlüler takımından ayrılan yarışmacılar ile Barış arasında gerginlik yaşandı.

SURVIVOR 24 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar ikiye iki yarıştı. Birbirine iplerle bağlı yarışmacılardan öndeki yarışmacının gözleri bağlı iken arkadaki yarışmacı takım arkadaşına parkuru başarılı şekilde tamamlaması için yardımcı oldu. Finalde rakibinden önce 4 adet küpü düşürdükten sonra 1 adet halkayı başarılı şekilde atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

24 NİSAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü kıymalı kaşarlı pide. Kazanan takım pidelerini turuncu evde konfor içinde yiyecek.

DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Kadınlar etabına Ünlüler takımı iyi başladı. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı kayıpsız geçerek 3-0 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımını aradaki farkı 2 sayıya düşürdü ve eşleşmeleri Ünlüler takımı 4-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı 1 Gönüllüler takımı 2 sayı alınca Ünlüler takımı eşleşmeleri 5-4 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 6-6 berabere tamamlandı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı Nisa ve Seda’nın sayıları ile durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

 

DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Erkekler etabının ilk eşleşmelerine Gönüllüler takımı iyi başladı ve eşleşmeleri 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 4-4 berabere tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde de eşitlik bozulmadı ve eşleşmeler 6-6 beraberlikle geçildi. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı Atakan ve Ogeday’ın sayıları ile durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 2-0 öne geçti. Bu skorla haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 24 Nisan Pazar akşamı 87. bölümüyle ekranlara geldi. Survivor’da bu akşam takımlar haftanın 3. dokunulmazlığını kazanabilmek için kıyasıya mücadele etti. Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kadınlar ve etabını aynı skorla 8-6 kazandı. Genel skorda 2-0 olan haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Ogeday’a verdi.

24 NİSAN 2022 - Survivor Ada Konseyinde yaşananlar için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

1 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı