Survivor 24 Ocak Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 24 Ocak Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 24 Ocak Dokunulmazlık Oyunu

SON DAKİKA!!! Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 24 Ocak 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu, Kadınlar ve Erkekler Etabı Kazananlar, Final Etabını Kim kazandı? Survivor 2022 Son Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 8. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı? Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı!


24 Ocak Survivor Dokunulmazlık Oyununda her iki takım haftanın son dokunulmazlığını kazanarak son iki adayı rakip takımdan çıkartmak için muhteşem mücadeleler sergiledi.

SURVIVOR 24 OCAK DOKUNULMAZLIK OYUNU
Dokunulmazlık Oyunu, haftanın en önemli ve son dokunulmazlık oyunu deniz parkurunda oynandı. Deniz parkurunu başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında platform üstündeki küpü kum torbaları ile vurarak sepete rakibinden önce düşüren takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını kazananlar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-5 kazandı. Dokunulmazlık oyununda açılışı Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Seda karşılaşması yaptı. İlk oyunu kazanan Nagihan oldu. İlk eşleşmeler 2-2 beraberlikle geçildi. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler kadın yarışmacıları çıktığı her oyunu kazanarak skoru 6-2 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakalayarak skoru 7-5’e getirdi. Kadınlar etabında son etapta her 2 takımın en iyi 3 yarışmacıları eşleşmeler için çıktı. Son oyun Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Sude mücadelesine sahne oldu. Mücadeleyi kazanan Sude oldu ve skoru 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorada Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Dokunulmazlık oyunu mücadelesine erkekler etabı ile devam edildi. Dokunulmazlık oyununa Gönüllüler erkek yarışmacıları hızlı başladı. İlk eşleşmelerde bir ara Gönüllüler erkek yarışmacıları 4-0 öne geçse de Ünlüler takımı son 2 sayıyı alarak rakibinin farkı daha fazla açmasına müsaade etmedi. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 4-2 önde bitirdi. İkinci eşleşmelerin başında Gönüllüler takımından Berkan ve Ünlüler takımından Batuhan arasında kavga çıktı. Yarışmacılar sakinleştikten sonra oyuna devam edildi. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı koruyarak 7-5 tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde de Gönüllüler takımı farkın kapanmasına izin vermeyerek oyunu 8-6 kazandı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda durum 2-0 oldu. Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star 8. bölümü 24 Ocak Pazartesi akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı, ikinci dokunulmazlık oyununu ise Ünlüler takımı kazanmıştı. Bugün oynanan haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyunu Gönüllüler takımı Kadınlar ve Erkekler etabını kazandı. İki etabı da kazanan Gönüllüler takımı dokunulmazlığın sahibi oldu. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Sude’ye verdi.

24 OCAK 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı