Survivor 25 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 25 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 25 Nisan Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 25 Nisan dokunulmazlığı kim kazandı? 25 Nisan 2022 Pazartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 25 Nisan akşamı Murat Ceylan haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyunu öncesi iki takımla sohbet etti. Her iki takım haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanarak son adayı karşı takımdan yazdırmak için tüm güçlerini parkura yansıttı.

SURVIVOR 25 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar sepete bağlı olan ipi tutarken, rakip takım yarışmacıları sepete ağırlıklar atacak. Sepeti rakibinden daha uzun süre tutan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü akşam yemeği. Akşam yemeği menüsü; Domates çorbası, sebzeli etli güveç, pirinç pilavı ve yoğurt. Akşam yemeğinden önce kazanan takım helikopterle Santo Domingo şehir merkezine girecek ve lüks araçlarla şehir turu yapacak. Şehir turundan sonra dondurma fabrikasına giderek doyasıya dondurma yiyecek. Geceyi de şehir merkezinde lüks bir otelde konaklayacak.

SURVIVOR 25 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-1 kazandı. Kadınlar etabının ilk eşleşmelerine Gönüllüler takımı iyi başladı ve eşleşmeleri 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmeleri Gönüllüler takımı eksiksiz geçerek eşleşmeleri 7-1 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı açarak etabı 8-1 önde tamamladı. 8-1 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 25 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-3 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabına da Gönüllüler takımı iyi başladı. İlk eşleşmeleri 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı açarak eşleşmeleri 6-2 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı durumu 8-3 yaptı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 2-0 öne geçti. Bu skorla haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 25 Nisan Pazartesi akşamı 88. bölümünde takımlar haftanın son dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Bu akşam Gönüllüler takımı tam anlamıyla güç gösterisinde bulundu. Gönüllüler takımı kadınlar etabını 8-1, erkekler etabını da takımı 8-3 kazandı. Genel skorda 2-0 öne geçen Gönüllüler takımı haftanın son dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Hikmet’e verdi.

25 NİSAN 2022 - Survivor Ada Konseyinde yaşananlar için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

1 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı