Survivor 26 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 26 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 26 Mart Dokunulmazlık Oyunu

26 Mart Survivor'da Dokunulmazlığı kim kazandı? 26 Mart 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne? Kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? 


Survivor 26 Mart Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan, Ünlüler takımı ile Elif’in sağlık sorunları sebebiyle Survivor’a veda edişi hakkında sohbet etti. Takımlar haftanın ikinci dokunulmazlığını kazanmak için parkurda kıyasıya mücadeleler verdi.

SURVIVOR 26 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar nehir parkurunda kozlarını paylaştı. Parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında 3 adet çekici deliklere başarılı şekilde rakibinden önce atarak takımına 1 puan kazandırdı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununda ödül McDonald’s Double Big Mac ve patates kızartması. Kadınlar etabını kazanan takım aynı zamanda tadım hakkının sahibi oldu.

 

SURVIVOR 26 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-6 kazandı. Kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmeleri de Ünlüler takımı 4-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmeleri Gönüllüler takımı aradaki farkı 1 sayıya düşürdü. Eşleşmeleri Ünlüler takımı 5-4 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 6-6 berabere tamamlandı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı Sema ve Nagihan ile son 2 sayıyı alarak durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 26 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-6 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabına Gönüllüler takımı iyi başladı. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde aradaki fark değişmedi ve Gönüllüler takımı eşleşmeleri 5-3 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 6-6 berabere tamamlandı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı Batuhan ve Atakan’ın aldığı sayılarla etabı 8-6 tamamladı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda durum 2-0 oldu. Bu skorla haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 26 Mart Cumartesi akşamı 60. bölümüyle ekranlara geldi. Haftanın 2. dokunulmazlık oyununda takımlar dokunulmazlığı kazanabilmek için kıran kırana mücadeleler sergiledi. Kadınlar ve erkekler etaplarını aynı skorla 8-6 kazanan Ünlüler takımı oldu. Genel skoru 2-0 yapan Ünlüler takımı haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı bu gece ada konseyinde 1 aday daha çıkarmak zorunda kaldı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Batuhan’a verdi.

26 MART 2022 - Survivor Ada Konseyi için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı