Survivor 26 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 26 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 26 Şubat Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 26 Şubat dokunulmazlığı kim kazandı? 26 Şubat 2022 Cumartesi Survivor dokunulmazlık oyunu, kadınlar etabımı kim kazandı? Erkekler etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu Ödülü?
 

Survivor 26 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları, haftanın ilk dokunulmazlığını kazanarak haftaya iyi başlamak için parkurda kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 26 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu deniz parkurunda oynandı. Parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında üzerinde numara olan küpleri piramit şeklinde dizdikten sonra rakibinden önce düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. Oyun öncesi Ünlüler takımından Atakan, ödül açıklandıktan sonra kendini tutamayarak ödülden 1 ısırık aldı. Yaptığı bu hareketle Ünlüler takımının kazanması durumunda ödülden faydalanamama cezası aldı. İşte kadınlar ve erkekler etabını yaşananlar…

26 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununun ödülü Popeyes tavuk kova, tavuk sandviç ve coca cola. Kadın etabını kazanan takım, tadım hakkını da kazandı.

SURVIVOR 26 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
26 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler takımı 8-4 kazandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı 3-1 geriden geldiği ilk eşleşmeleri 4-3 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibine sadece 1 oyun verdi ve durumu 8-4 yaptı. 8-4 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti. Kadınlar etabını kazanan Ünlüler takımı aynı zamanda tadım hakkı kazandı.

SURVIVOR 26 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
26 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabına Ünlüler takımı hızlı başladı. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı 5-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde de durdurulamayan Ünlüler takımı bir ara 7-3 öne geçti. Gönüllüler takımı rakibini yakalamaya çalışarak durumu 7-5 yaptı. Ancak son oyunda Ünlüler takımından Perviz Gönüllüler takımından Gökhan’ı mağlup ederek durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda durum 2-0 oldu. Genel skorda 2-0 olan dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 32. bölümü 26 Şubat Cumartesi akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı fırtınası esti. Ünlüler takımı kadınlar etabını 8-4 kazandı, erkekler etabını da 8-5 kazandı. İki etabı da kazanan Ünlüler takımı hem dokunulmazlığı hem de ödülü kazandı. Oyun öncesi izinsiz şekilde ödülün tadına bakan Atakan ödülden yararlanamadı. Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Birsen’e verdi.

26 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı