Survivor 27 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 27 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor'da Bu Akşam Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? 27 Mayıs 2022 Cuma, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu ödülü ne?


Survivor 27 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan bugün oynanacak oyununun ödülünün iletişim ödüllü olduğunu açıkladı. Oyun öncesi Murat Ceylan her 2 takımla sohbet etti. Ayrıca bugün oynanacak oyunda Gönüllüler takımından Nisa’nın doktor rapor vermemesine rağmen oynamak istemediğini, böylece Ünlüler takımının 1 fazla seçme hakkı olduğunu açıkladı. Takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanarak haftaya iyi bir başlangıç yapmak için parkurda kıyasıya mücadele etti.

SURVIVOR 27 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar, dengelerle dolu parkuru başarılı şekilde tamamladı ve finalde önce 1 adet basketi attıktan sonra, masa üzerinde duran 18 adet silindiri rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR 27 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık ve İletişim oyununu kazanan Ünlüler takımı olursa ailelerinden gelen videolu mesajları izleyecek. Kazanan Gönüllüler takımı olursa istediği bir arkadaşı ile whatsupp üzerinden konuşabilecek.

SURVIVOR 27 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-3 kazandı. Haftanın 1. dokunulmazlık oyunu kadınlar etabına Gönüllüler takımı iyi başladı. Gönüllüler takımı ilk eşleşmeleri 2-0, ikinci eşleşmeleri 4-0, üçüncü eşleşmeleri 6-0 önde tamamladı.  Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımının ilk sayısını Nagihan’ı yenen Sema aldı ve eşleşmeleri Gönüllüler takımı 7-1 önde tamamladı. Beşinci eşleşmelerde Ünlüler takımı çıktığı 2 oyunu da alarak rakibiyle aradaki farkı 4 sayıya düşürdü. Eşleşmeleri Gönüllüler takımı 7-3 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımından Evrim’in Ünlüler takımından Sema’ya karşı aldığı sayı ile oyunda durum 8-3 oldu. 8-3 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 27 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-4 kazandı. Dokunulmazlık ve iletişim oyunu erkekler etabında Gönüllüler takımı ilk eşleşmeleri 2-1, ikinci eşleşmelerini 4-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı çıktığı bütün oyunları kazanınca eşleşmelerde 5-4 öne geçti. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı bir kez daha çıktığı bütün oyunları kazanarak eşleşmelerde durumu 8-4 yaptı. 8-4 biten etap sonucu genel skoru Ünlüler takımı 1-1 yaptı. Genel skorda 1-1 olan haftanın ilk dokunulmazlık oyunu final etabına kaldı.

SURVIVOR 27 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Gönüllüler Takımı 3-1 kazandı. Dokunulmazlık oyunu final etabının ilk eşleşmelerinde Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Ogeday yarıştı ve mücadeleyi kazanan Adem oldu. Adem’in aldığı sayı ile Ünlüler takımını 1-0 öne geçti. İkinci eşleşmede Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Nagihan karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Nagihan kazanarak durumu 1-1 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Ogeday bir kez daha karşılaştı. Karşılaşmayı Ogeday kazandı ve Gönüllüler takımı 2-1 öne geçti. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Nagihan karşılaşmasını bir kez daha Nagihan kazanarak durumu 3-1 yaptı. 3-1 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın 1. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 27 Mayıs Cuma akşamı 116. bölümünde iletişim ödüllü haftanın ilk Dokunulmazlık Oyunu heyecanı yaşandı. Takımlar haftanın 1. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü kazanabilmek başa baş mücadeleler çıkardı. Gönüllüler takımı kadınlar etabında 8-3 kazandı. Erkekler etabını ise Ünlüler takımı 8-4 kazanınca haftanın 1. dokunulmazlık oyununu kazanan final etabında belli oldu. Final etabını 3-1 kazanan Gönüllüler takımı oldu ve genel skorda 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü Gönüllüler takımı kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü yedide altı yapan Evrim’e verdi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı