Survivor 28 Haziran Yarı Final Oyunu

Survivor 28 Haziran Yarı Final Oyunu

Survivor'da Yarı Final Oyununu Kim Kazandı?

Survivor'da bu akşam yarı final oyununu kim kazandı? 28 Haziran 2022 Salı, Survivor Yarı Final Oyununu hangi yarışmacı kazandı? Survivor'da Yarı Final Oyunlarını kim kazandı? Yarı Final oyununda ödül ne?

 

Survivor 28 Haziran, Murat Ceylan 1. Yarı Final oyunu öncesi dün akşam Hikmet’in adaya veda edişi ile ilgili yarışmacılarla sohbet etti. Son dörde kalan yarışmacılar İstanbul’da yapılacak Survivor All Star 2022 final koltuğunu garantilemek için parkurda tüm güçleriyle yarıştı. İşte 1. Yarı Final oyununda yaşananlar…

 

SURVIVOR 28 HAZİRAN 1. YARI FİNAL OYUNU
Survivor 1. Yarı Final Oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde önce küçük masalar arasındaki 4 adet sembolü masaları devirmeden düşürecek ardından 2 adet kum torbasını en üstteki masaya rakibinden önce başarılı şekilde sabitleyerek 1 puan kazandı.

SURVIVOR 28 HAZİRAN 1. YARI FİNAL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor Yarı Final Oyununda 8 olan yarışmacıların aday olmaktan kurtulduğu oyunda sekize ulaşamayan yarışmacı ilk SMS adayı oldu. 1. Yarı Final oyununda yarışmacılar birbirleri ile eşleşerek sekize ulaşabilmek için yarıştı. Eşleşmeler sonucunda Adem 8 galibiyet alan ilk yarışmacı oldu. Adem’in ardından 8 olan Nisa oldu. Batuhan ve Ayşe arasında çekişmeli geçen son oyunlar sonucunda 8 galibiyete ulaşan son yarışmacı Batuhan oldu. Adem, Nisa ve Batuhan 2. Yarı Final Oyununa geçerken, Ayşe ilk SMS adayı oldu.

 

SURVIVOR 28 HAZİRAN 2. YARI FİNAL OYUNU
Survivor 2. Yarı Final Oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde önce 3 adet sembol üzerindeki 3 adet topu sembolleri devirmeden düşürdükten sonra masanın sonunda duran sembolü top atışı ile vurup rakibinden önce başarılı şekilde sepete düşürerek 1 puan kazandı.

SURVIVOR 28 HAZİRAN, DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ NE?
Survivor Yarı Final Oyunu ödülü Domino’s Pizza. Kazanan yarışmacı İstanbul’da aileleri ile birlikte ödülün sahibi olacak.

SURVIVOR 28 HAZİRAN 2. YARI FİNAL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor Yarı Final Oyununda 5 galibiyete ulaşan 2 yarışmacı İstanbul’daki final koltuğunu garantileyecek. Beşe ulaşamayan son yarışmacı 2. SMS adayı oldu. 2. Yarı Final ve sezonun son oyununda Adem, Nisa ve Batuhan birbirleri ile eşleşerek 5 galibiyete rakiplerinden önce ulaşabilmek için yarıştı. Eşleşmeler sonucunda ilk 5 galibiyet alan Batuhan oldu. Batuhan’dan sonra 5 galibiyet olan yarışmacı Adem oldu. Batuhan ve Adem İstanbul’da yapılacak olan finalin “Yarı Final” koltuğunu garantiledi. Nisa 2. SMS adayı oldu. Yarın akşam Ayşe ve Nisa finaldeki son koltuk için SMS oylamasına çıkacak.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı