Survivor 29 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 29 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu

Survivor Dokunulmazlığı kim kazandı? 29 Mart 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu, İletişim Oyunu ödülü ne? Survivor İletişim Oyununu kim kazandı? Kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? 


Survivor 29 Mart Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan, birleşme partisi sonrası haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununun aynı zamanda iletişim oyunu olduğunu açıkladı. Dokunulmazlık oyunu öncesi Gönüllüler takımından Hikmet Ünlüler takımından Parviz’e yaptığı hediyeyi verdi. Bugün oynanan dokunulmazlık oyununu her iki takım kazanabilmek için kıran kırana mücadeleler sergiledi.

SURVIVOR 29 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar boyunlarındaki prangalarla parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra parkur sonundaki atışlarda 4 silindiri kum torbaları ile rakibinden önce düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK VE İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık ve iletişim oyununu, Ünlüler takımı kazanırsa ailelerinden gelen fotoğraflı elektronik postaları okuyacak, Gönüllüler takımı kazanırsa istedikleri bir arkadaşı ile canlı yazışabilecek.

SURVIVOR 29 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-3 kazandı. Kadınlar etabının ilk eşleşmelerinde Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibine hiç sayı vermedi ve eşleşmeler 6-3 tamamlandı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibine şans tanımadı ve eşleşmeleri 8-3 önde tamamladı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 29 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-4 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabının ilk eşleşmelerinde Gönüllüler takımı 2-0 öne geçti. Ancak Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 2-2 berabere tamamlandı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibine hiç sayı vermeden aradaki farkı açtı ve eşleşmeleri 6-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmeleri de Ünlüler takımı 8-4 önde tamamladı. 8-4 biten etap sonucu Ünlüler takımı genel skorda durumu 2-0 yaptı. Bu skorla haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 63. bölümü 29 Mart Salı akşamı birleşme partisi sonrası Survivor, dokunulmazlık ve iletişim oyunu ile kaldığı yerden devam etti. Dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelen takımlar haftanın üçüncü dokunulmazlık ve iletişim oyununu kazanabilmek için kıran kırana mücadeleler çıkardı. Kadınlar etabını 8-3, erkekler etabını 8-4 Ünlüler takımı kazandı. Genel skorda 2-0 öne geçen Ünlüler takımı haftanın 3.ve son dokunulmazlık oyunu aynı zamanda iletişim ödülünü kazandı. Ünlüler takımı bu hafta oynanan 3 dokunulmazlık oyununun üçünüde kazanarak üçte üç yaptı. 3 dokunulmazlığı da kaybeden Gönüllüler takımından bir kişinin adaya veda edeceği kesinleşmiş oldu. Dokunulmazlık oyunu sonunda seremonide Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Atakan’a verdi.

29 MART 2022 - Survivor Ada Konseyi için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı