Survivor 29 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 29 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor’da Bu Akşam 29 Mayıs, 2. Dokunulmazlık Oyunu

Survivor'da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? 29 Mayıs 2022 Pazar, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?Survivor 29 Mayıs, 2. Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan Meksika seyahatinden dönen Ünlüler takımı ile sohbet etti. Takımlar haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kazanmak için parkurda kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 29 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, çamurlarla dolu parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde haraketli sopaya 2 adet çerçeve şeklindeki halkayı rakibinden önce başarılı şekilde atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını yaşananlar…

29 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü mercimek çorbası, lahmacun ve salata.

SURVIVOR 29 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler takımı 8-5 kazandı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmeleri 1-1 berabere tamamlandı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 3-1 tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Dördüncü ve beşinci eşleşmelerde de takımlar eşitliği bozamadı ve dördüncü eşleşmeler 4-4, beşinci eşleşmeler 5-5 tamamlandı. Altıncı eşleşmelerde Gönüllüler takımı çıktığı 2 oyunu da kazanarak eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımından Evrim, Ünlüler takımından Sema’yı yenerek durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti. 

 

SURVIVOR 29 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-7 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabında Ünlüler takımı ilk eşleşmeleri 2-1, ikinci eşleşmeleri 4-2, üçüncü eşleşmeleri 6-3, dördüncü eşleşmelerde 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmeler Gönüllüler takımı çıktığı tüm oyunları kazanarak eşleşmeleri 8-7 önde tamamladı. 8-7 biten etap sonucu genel skoru Gönüllüler takımı durumu 2-0 yaptı. Bu skorla haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 29 Mayıs Pazar akşamı 118. bölümde haftanın 2. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımı kadınlar etabını 8-5 kazandı. Erkekler etabında Ünlüler takımı 7-3 öne geçti. Ancak Gönüllüler takımı belki de sezonun en iyi geri dönüşlerinden birini yaparak etabı 8-7 kazandı. Genel skorda 2-0 olan haftanın 2. dokunulmazlık oyunu ve ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu. Murat Ceylan oyunu sonunda dokunulmazlık sembolünü dörtte dört yapan Nagihan'a verdi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı