Survivor 29 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 29 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 29 Nisan Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 29 Nisan dokunulmazlığı kim kazandı? 29 Nisan 2022 Cuma, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 29 Nisan, Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan Ünlüler takımı ile Gökhan’ın adaya veda edişi ile ilgili sohbet etti. Ünlüler takımından Anıl “karşı takımda olduğum için unuttu sanma sakın” diyerek sözlerine başladı ve Ogeday’ın doğum gününü kutladı. Her iki takım haftaya iyi başlamak için haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 29 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununu deniz parkurunda oynadı. Deniz parkurundaki engelleri başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde iple açtıkları mekanizmanın arkasında duran 3 adet piramit şeklindeki sembolü rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını yaşananlar…

29 NİSAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü diş fırçası ve diş macunu. Ayrıca dokunulmazlık oyununu kazanan takım güzel bir akşam yemeğinin sahibi oldu. Akşam yemeğinin menüsü; ızgara somon, kavrulmuş patates, tereyağlı karışık sebzeler, salata ve chinola meyveli cheesecake.

SURVIVOR 29 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler takımı 8-7 kazandı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmelerinde takımlar birbirlerine karşı üstünlük sağlayamadı. Eşleşmeler 2-2 berabere tamamlandı. İkinci eşleşmelerde de eşitlik bozulmadı. Eşleşmeler 4-4 berabere tamamlandı. Takımlar eşitliği üçüncü eşleşmelerde de bozamadı. Eşleşmeler 6-6 tamamlandı. Baştan sona başa baş geçen kadın etabının son eşleşmelerinde durum 7-7’ye geldi. Son oyunda Ünlüler takımından Ayşe, Gönüllüler takımından Nagihan karşılaşmasını Nagihan kazanarak durumu 8-7 yaptı. 8-7 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 29 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-6 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabı da kadınlar etabında olduğu gibi ilk eşleşmeleri 2-2, ikinci eşleşmeleri 4-4, üçüncü eşleşmeleri de 6-6 beraberlikle geçildi. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı üst üste 2 sayı alarak eşleşmeleri 8-6 önde tamamladı. 8-6 biten etap sonucu genel skoru Ünlüler takımı 1-1 yaptı. Genel skorda 1-1 olan haftanın ilk dokunulmazlık oyunu final etabına kaldı.

SURVIVOR 29 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Ünlüler Takımı 3-2 kazandı. Dokunulmazlık oyunu final etabının ilk eşleşmeleri Ünlüler takımından Merve, Gönüllüler takımından Seda karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Seda kazanarak Gönüllüler takımını 1-0 öne geçirdi. İkinci eşleşmede Ünlüler takımından Anıl, Gönüllüler takımından Hikmet karşılaşmasını Anıl kazanarak durumu 1-1 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Nagihan mücadelesini Sema kazanarak Ünlüler takımını 2-1 öne geçirdi. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Atakan karşı karşıya geldi. Mücadeleyi kazanan Atakan oldu ve durumu 2-2 yaptı. Bu skorla haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan bayrak yarışında belli oldu. Bayrak yarışına Ünlüler takımında Anıl, Sema Gönüllüler takımında Atakan, Seda çıktı. Bayrak yarışı mücadelesini kazanan Ünlüler takımı oldu ve final etabında durumu 3-2 yaptı. 3-2 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.
 

Survivor 2022 All Star, 29 Nisan Cuma akşamı 91. Bölümüyle ekranlara geldi. Haftanın 1. Dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu baştan sona başa baş geçti. Kadınlar etabını Gönüllüler takımı 8-7, erkekler etabını ise Ünlüler takımı 8-6 kazandı. Genel skorda 1-1 olan dokunulmazlık oyununda kazananı final etabı belirledi. Final etabında durum 2-2 olunca dokunulmazlık oyununu kazanan bayrak yarışında belli oldu. Bayrak yarışını kazanan Ünlüler takımı oldu ve genel skorda 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın ilk dokunulmazlığını ve ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü altıda altı yapan Anıl’a verdi.

29 NİSAN 2022 - Survivor Ada Konseyinde yaşananlar için TIKLAYIN!!!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı