Survivor 29 Ocak Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 29 Ocak Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 29 Ocak Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Survivor 29 Ocak Dokunulmazlığı Kim Kazandı? 29 Ocak 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu, Kadınlar ve Erkekler Etabını, Final Etabını Kim Kazandı?


Survivor 29 Ocak Dokunulmazlık Oyunu öncesi 1 haftadır takımından ayrı hastanede olan Ünlüler takımından Sema, Aycan ve Adem takımlarına geri döndü. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler takımları hem dokunulmazlığı hem de ödülü kazanmak için mücadele etti.

SURVIVOR 29 OCAK DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar ve erkekler etabında parkuru tamamlayan yarışmacılar, finalde üzerinde numaralar olan küpleri sırasıyla dizdikten sonra kum torbalarıyla rakibinden önce devirerek takımına 1 puan kazandırmaya çalıştı. İşte kadınlar ve erkekler etabını kazananlar…

29 OCAK SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununun ödülü çokokremli ekmek oldu.

SURVIVOR 29 OCAK DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
29 Ocak Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-5 kazandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu kadınlar etabı ile başladı. Kadınlarda etabı çekişmeli ilk etaba sahne oldu. İlk eşleşmelerde bir Ünlüler takımı, bir Gönüllüler takımı öne geçti. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 3-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı oyuna ağırlığını koyarak farkı açtı ve eşleşmeleri 7-3 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde çıktığı her oyunu kazanmak zorunda olan Ünlüler takımı Birsen ve Aycan’ın sayıları ile durumu 7-5’e getirdi. Ancak son oyunda Gönüllüler takımından Seda, Ünlüler takımından Sema’yı yenerek durumu 8-5 yaptı. 8-6 biten etap sonucu genel skorada Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

29 OCAK 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

SURVIVOR 29 OCAK DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
29 Ocak Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-7 kazandı. Dokunulmazlık oyununda erkekler etabı kıran kırana mücadelelere sahne oldu. İlk eşleşmeler kadınlar etabında olduğu gibi başa baş geçti. İlk eşleşmelerin son oyununda sakatlıktan dönen Adem Kılıçcı bu sezon ilk oyununa çıktı. Adem’in aldığı sayı ile ilk eşleşmeler 4-4 beraberlikle geçildi. Baştan sona başa baş geçen oyunda ikinci eşleşmelerde durum 7-7’ye geldi. Son oyunda Ünlüler takımından Mert, Gönüllüler takımından Ogeday mücadelesini kazanan Ünlüler takımından Mert oldu ve oyunda skoru 8-7 yaptı. 8-7 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu. Genel skorda 1-1 eşitlik olduğu için dokunulmazlık oyunu final etabına kaldı.

SURVIVOR 29 OCAK DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
29 Ocak Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Gönüllüler Takımı 3-1 kazandı. Dokunulmazlık oyununun final etabına Ünlüler takımında Birsen, Sema, Perviz ve Adem, Gönüllüler takımında Nisa, Yağmur, Anıl ve Berkan çıktı. Final etabının ilk oyununda Gönüllüler takımından Nisa, Ünlüler takımından Sema’yı yenerek durumu 1-0 yaptı. İkinci oyunda Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından bugün hiç yenilmeyen Anıl’ı yenerek skoru 1-1 yaptı. Üçüncü oyunda Ünlüler takımından Birsen, Gönüllüler takımından Yağmur karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı kazanan Yağmur oldu ve Gönüllüler takımı final etabında 2-1 öne geçti. Dördüncü oyunda Ünlüler takımından Perviz, Gönüllüler takımından Berkan mücadelesini kazanan Berkan oldu. Berkan’ın aldığı sayı ile final etabında skor 3-1 oldu. Genel skorda Gönüllüler takımı 2-1 öne geçerek dokunulmazlığı ve ödülü kazandı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor 2022 All Star, 11. bölümü 29 Ocak Cumartesi akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda oynanan iki etapta başa baş geçti. Kadınlar etabını 8-5 kazanan Gönüllüler takımı oldu. Erkekler etabını ise 8-7 Ünlüler takımı kazandı ve oyun final etabına kaldı. İki etap gibi final etabı da çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Final etabını 2-1 kazanan Gönüllüler takımı hem dokunulmazlığı hem de ödülü kazandı. Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü bugün hiç oyun kaybetmeyen Berkan’a verdi.

29 OCAK 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı