Survivor 3 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 3 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor'da Bu Akşam Dokunulmazlık Oyunu

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? 3 Haziran 2022 Cuma, Survivor dokunulmazlık oyunu 1. 2. ve en iyiler etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan takımlar karıştırıldıktan sonra ilk dokunulmazlık oyununa çıkan yarışmacılarla sohbet etti. Her iki takım haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanarak haftaya iyi bir başlangıç yapmak için kıran kırana mücadeleler çıkardı.

SURVIVOR 3 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar aynı turda yarıştı. Her turda 3 erkek, 1 kadın yarışmacı parkurda yarıştı. Parkurda 5 adet bayrağı toplayarak parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar finalde 13 adet farklı ebatlardaki küpleri kum torbaları ile rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

3 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ:
Dokunulmazlık Oyunu ödülü Domino’s bol malzemos pizza ve Coca Cola. İlk turu kazanan takım aynı zamanda tadım hakkının sahibi oldu.

SURVIVOR 3 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 1. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 1. turunu Ünlüler Takımı 8-3 kazandı. Dokunulmazlık oyunu 1. turun ilk eşleşmelerine Ünlüler takımı iyi başlayarak 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı açarak eşleşmeleri 6-2 tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibine şans tanımadı ve eşleşmeleri 8-3 önde tamamladı. 8-3 biten 1. tur sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti. Aynı zamanda ödülün tadına bakmaya hak kazandı.

 

SURVIVOR 3 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 2. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 2. turu Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Dokunulmazlık oyunu 2. turun ilk eşleşmelerine Gönüllüler takımı iyi başladı ve eşleşmeleri 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 4-4 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı tekrar öne geçerek eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmeleri de Gönüllüler takım 8-6 önde tamamladı. 8-6 biten 2. tur sonucu genel skorda Gönüllüler takımı durumu 1-1 yaptı. Genel skorda 1-1 olan oyunu kazanan en iyiler etabında belli oldu.

SURVIVOR 3 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU EN İYİLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Ünlüler Takımı 3-1 kazandı. Final etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Atakan karşılaşmasını Atakan kazanarak Gönüllüler takımını 1-0 öne geçirdi. İkinci eşleşme Ünlüler takımından Nisa, Gönüllüler takımından Ayşe karşılaşmasını kazanan Nisa durumu 1-1 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Atakan’ın 2. karşılaşmasında kazanan Adem oldu ve en iyiler mücadelesinde Ünlüler takımı 2-1 öne geçti. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Nisa, Gönüllüler takımından Ayşe’nin 2. karşılaşmasında ise kazanan Nisa oldu ve durumu 3-1 yaptı. 3-1 biten en iyiler turu sonucu genel skorda durum 2-1 oldu. Genel skorda 2-1 olan Dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı ve ödülünün sahibi oldu.

Survivor Ödül Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 3 Haziran Cuma akşamı 123. bölümünde yeni takımlarla haftanın ilk Dokunulmazlık Oyunu heyecanı yaşandı. Takımlar haftanın 1. dokunulmazlık oyununu kazanabilmek başa baş mücadeleler çıkardı. Ünlüler takımı ilk etabı 8-3 kazandı. 2. etabı Gönüllüler takımı 8-6 kazanarak haftanın 1. dokunulmazlık oyununu final etabına taşıdı. En iyiler etabını 3-1 kazanan Ünlüler takımı oldu ve genel skorda 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ve ödülü Ünlüler takımı kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü bugün dörtte dört yapan Nisa’ya verdi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı