Survivor 30 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 30 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor’da Bu Akşam 30 Mayıs, 3. Dokunulmazlık Oyunu

Survivor'da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? 30 Mayıs 2022 Pazartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 30 Mayıs, Murat Ceylan 3. Dokunulmazlık Oyunu öncesi ilk 2 dokunulmazlık oyununu kaybederek Ünlüler takımında eleme adayı olan Anıl ve Ayşe ile sohbet etti. Takımlar haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kazanmak için parkurda kıran kırana mücadeleler çıkardı.

SURVIVOR 30 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, ortak engellerle dolu parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde arka arkaya dizili 3 sembolü kırdıktan sonra son sırada yer alan sembolü top atışları rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını yaşananlar…

30 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununu kazanan takım lüks yatla keyifli bir gün geçirecek ve akşam yemeği yiyecek. Akşam yemeğinin menüsü et olarak cordon bleu, patates sote, salata ve katlı muhallebi.

SURVIVOR 30 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler takımı 8-4 kazandı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmelerinde 2 takım eşitliği bozamadı ve eşleşmeler 1-1 berabere tamamlandı. Sonraki eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek ikinci eşleşmeleri 3-1, üçüncü eşleşmeleri 5-1, üçüncü eşleşmeleri 6-2 ve dördüncü eşleşmeler 7-3 tamamladı. Son eşleşmelerde de Gönüllüler takımı rakibine şans tanımadı ve eşleşmeleri 8-4 önde tamamladı. 8-4 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti. 

 

SURVIVOR 30 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-7 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabında Gönüllüler takımı ilk eşleşmeleri 2-1, ikinci 4-2, üçüncü eşleşmeleri 5-4 ve dördüncü eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 7-7’ye geldi. Ancak eşleşmelerin son oyununda Gönüllüler takımından Atakan, Ünlüler takımından Adem’i yenerek durumu 8-7 yaptı. 8-7 biten etap sonucu genel skoru Gönüllüler takımı durumu 2-0 yaptı. Bu skorla haftanın 3. dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 30 Mayıs Pazartesi akşamı 119. bölümde haftanın 3. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımı kadınlar etabını 8-4, erkekler etabını ise 8-7 kazandı. Genel skorda 2-0 olan haftanın 3. dokunulmazlık oyunu ve ödülü kazanan Gönüllüler takımı bu hafta dokunulmazlık oyunlarında üçte üç yaptı. Murat Ceylan oyunu sonunda dokunulmazlık sembolünü Atakan’a verdi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı