Survivor 30 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 30 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu

Survivor 30 Nisan dokunulmazlığı kim kazandı? 30 Nisan 2022 Cumartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu ödülü ne?


Survivor 30 Nisan Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan haftanın ilk dokunulmazlığını kaybeden Gönüllüler takımı ile sohbet etti. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan takım aynı zamanda iletişim ödülünün de sahibi oldu. İletişim ödülü yüzünden takımlar oyun öncesi seremonide duygusal anlar yaşadı.

SURVIVOR 30 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra finalde sudan perdenin arkasından 2 başarılı halka atışını rakibinden önce başarılı şekilde yaparak takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR 30 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık ve İletişim oyununu Ünlüler takımı kazanırsa ailelerinden istediği bir kişi ile Whatsupp üzerinden mesajlaşabilecek. Gönüllüler takımı kazanırsa arkadaşlarından gelen videolu mesajları izleyecek.

SURVIVOR 30 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Haftanın ikinci Dokunulmazlık Oyununa Ünlüler takımı iyi başladı. İlk eşleşmeleri 2-1, ikinci eşleşmeleri 4-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı 1 sayıya düşürdü ve eşleşmeleri Ünlüler takımı 5-4 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakalayarak eşleşmeleri 6-6 beraberlikle tamamladı. Beşinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı Seda ve Nagihan’ın aldığı sayılarla geriden geldiği oyunu 8-6 önde tamamladı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 30 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-5 kazandı. Dokunulmazlık ve iletişim oyunu erkekler etabına Gönüllüler takımı iyi başladı. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmeleri de Gönüllüler takımı aradaki farkı açarak eşleşmeleri 6-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı 2 sayıya indirdi ve eşleşmeleri Gönüllüler takımı 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı etabı kazanmak için gerekli son sayıyı Berkan ile alarak eşleşmelerde durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda durum 2-0 oldu. Bu skorla haftanın 2. dokunulmazlığını ve iletişim ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 30 Nisan Cumartesi akşamı 92. bölümüyle ekranlarda dokunulmazlık ve iletişim oyunu heyecanı yaşattı. Takımlar haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü kazanabilmek için kıyasıya mücadele etti. Gönüllüler takımı kadınlar etabında 5-2 geriden gelerek etabı 8-6 kazandı. Erkekler etabını da Gönüllüler takımı 8-5 kazanınca genel skorda 2-0 öne geçti. Bu skorla haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü Gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımı bu akşam ada konseyinde haftanın 2. eleme adayını yazmak zorunda kaldı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü bugün beşte dört yapan Nagihan'a verdi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı