Survivor 31 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 31 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor’da Bu Akşam 4. Dokunulmazlık Oyunu

Survivor’da bu akşam 4. dokunulmazlığı kim kazandı? 31 Mayıs 2022 Pazartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 31 Mayıs, 4. Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan dün ada konseyinde başlayan ve bugün devam eden “Ayşe’nin karşı takıma laf taşıma” konusunda Ünlüler takımına söz verdi. Seremonide Ünlüler takımından Ayşe, Sema ve Anıl konu hakkında kısa süreli tartışma yaşadı.

SURVIVOR 31 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar deniz parkurunda yarıştı. Deniz parkurunu başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde platformun sağında ve solunda yer alan alanlara 2 adet kum torbasını attıktan sonra düzeneğe vurarak basket potasını açarak 1 başarılı basketi rakibinden önce yaparak takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını yaşananlar…

SURVIVOR 31 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü Popeyes tavuk kova ve tavuk sandviç. Kadınlar tabını kazanan takım aynı zamanda tadım hakkının sahibi oldu.

SURVIVOR 31 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler takımı 8-4 kazandı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar etabında iki takım ilk 2 eşleşmede eşitliği bozamadı. İlk eşleşmeler 1-1, ikinci eşleşmeler 2-2 berabere tamamlandı. Sonraki eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek üçüncü eşleşmeleri 4-2, dördüncü eşleşmeleri ise 5-3 ve beşinci eşleşmeleri 6-4 önde tamamladı. Son eşleşmelerde de Gönüllüler takımı aradaki farkı açarak eşleşmeleri 8-4 önde tamamladı. 8-4 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti. Kadınlar etabını kazanan Gönüllüler takımı aynı zamanda ödülün tadına bakma hakkının sahibi oldu.

 

SURVIVOR 31 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabında Ünlüler takımından Adem dün oynanan oyunda dikişleri açıldığı için oynayamadı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabına Gönüllüler takımı iyi başladı. Gönüllüler takımı ilk eşleşmeleri 2-0, ikinci eşleşmeleri 3-1, üçüncü eşleşmeleri 4-2, ve dördüncü eşleşmeleri 5-3 önde tamamladı. Beşinci eşleşmelerde Ünlüler takımı çıktığı 2 oyunu da kazanarak rakibini yakaladı. Eşleşmeler 5-5 tamamlandı. Altıncı eşleşmelerde de takımlar eşitliği bozamadı. Eşleşmeler 6-6 berabere tamamlandı. Yedinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı Berkan ve Hikmet’in aldığı sayılarla durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten etap sonucu genel skoru Gönüllüler takımı durumu 2-0 yaptı. Bu skorla haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler takımı kazanarak dörtte dört yaptı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 31 Mayıs Pazartesi akşamı 120. bölümde takımlar haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Survivor’da bu akşam oynanan 4. dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımı kadınlar etabını 8-4 ve erkekler etabını 8-6 kazandı. Genel skoru 2-0 yapan Gönüllüler takımı 4. dokunulmazlık oyununu da kazanarak dokunulmazlık oyunlarında dörtte dört yaptı. Ünlüler takımı bu akşam ada konseyinde Anıl, Ayşe ve Sema’dan sonra 1 eleme adayı daha çıkaracak. Böylece adaya veda edecek yarışmacının Ünlüler takımından olacağı kesinleşmiş oldu. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Hikmet’e verdi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı