Survivor 4 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 4 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? 4 Haziran 2022 Cumartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu 1. 2. ve en iyiler etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 4 Haziran Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan iletişim ödüllü dokunulmazlık oyunu öncesi Ünlüler takımından Nisa ve dün gece haftanın ilk eleme adayı olan Gönüllüler takımından Hikmet ile sohbet etti. Her iki takım bugün oynanan dokunulmazlık oyununu kazanmak için parkurda kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 4 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar aynı turda yarıştı. İlk turda 2 kadın, 1 erkek, 2. turda ise sadece erkek yarışmacılar yarıştı. Havuz parkurunu başarılı şekilde tamamladıktan yarışmacılar, finalde masa üzerine düzgün olarak yerleştirdikleri sembolleri, dambıla benzer ahşaplarla rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

4 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ:
Dokunulmazlık ve İletişim oyununu kazanan takım ailelerinden istediği bir kişi ile telefonla konuşabilecek. Ünlüler takımı iletişim ödülünde Gönüllüler takımına göre 2 ödül geriden gelmelerine karşın, takımların karıştırılmasından dolayı bazı yarışmacılara haksızlık olacağı için Ünlüler takımına Murat Ceylan hangi ödülü almak istediğini sordu. Ünlüler takımı aralarında yaptığı toplantı sonucu Gönüllüler takımı ile aynı ödülü seçti.

SURVIVOR 4 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 1. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 1. turunu Gönüllüler Takımı 8-5 kazandı. Haftanın 2. dokunulmazlık oyunu 1. turunun ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde de Ünlüler takımı aradaki farkı korudu ve eşleşmeleri 4-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı 1 sayıya indirdi. Eşleşmeleri Ünlüler takımı 5-4 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde geriden gelen Gönüllüler takımı çıktığı tüm oyunları kazanarak öne geçti ve eşleşmeleri 7-5 tamamladı. Son eşleşmelerin ilk oyununda Gönüllüler takımından Ayşe, Ünlüler takımından Nisa’yı yenerek durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 4 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 2. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 2. turunu Gönüllüler Takımı 8-7 kazandı. Dokunulmazlık ve iletişim oyunu 2. tur eşleşmelerine Gönüllüler takımı iyi başladı. İlk eşleşmeleri 2-0, ikinci eşleşmelerini 3-1, üçüncü eşleşmelerini de 4-2 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 4-4 berabere tamamlandı. Takımlar sonraki eşleşmede eşitliği bozamadı. Beşinci eşleşmeler 5-5, altıncı eşleşmeler 6-6 ve yedinci eşleşmeler 7-7 tamamlandı. Son eşleşmelere Ünlüler takımından Anıl, Gönüllüler takımından Ogeday çıktı. Karşılaşmayı kazanan Ogeday oldu ve 2. turda durumu 8-7 yaptı. 8-7 biten 2. tur sonucu genel skoru Gönüllüler takımı 2-0 öne geçti. Bu skorla haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 4 Haziran Cumartesi akşamı ekranlara gelen 124. bölümünde iletişim ödüllü haftanın 2. Dokunulmazlık Oyunu heyecanı yaşandı. Takımlar haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü kazanabilmek için kıra kırana mücadele etti. Gönüllüler takımı 1. turu 8-5 ve çekişmeli geçen 2. turu 8-7 kazandı. Genel skorda 2-0 öne geçen Gönüllüler takımı haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü altıda dört yapan Ogeday’a verdi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı