Survivor 4 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 4 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 4 Nisan Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 4 Nisan dokunulmazlığı kim kazandı? 4 Nisan 2022 Pazartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 4 Nisan Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan her iki takımla sohbet etti. Takımlar haftanın dördüncü ve son dokunulmazlığını kazanarak ada konseyinde bir isim daha yazmamak için parkurda tüm güçleri ile mücadele etti.

SURVIVOR 4 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar Survivor’ın yeni oyununda karşı karşıya geldi. Sumo güreşi oyununu andıran oyunda yarışmacılar havuzun ortasında yer ringden ellerindeki toplarla rakibine vurarak havuza düşürmeye çalıştı. Rakibini havuza düşüren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununda Murat Ceylan ödülü açıklamak için “Sizi buradan son model lüks arabalarla alıyoruz” dediğinde takımlar çığlıklar atarak heyecanlarını saklayamadı. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım araçlarla lüks bir villaya gidecek ve leziz bir akşam yemeği yiyecek. Akşam yemeğinden sonra yarışmacılar ilizyon gösterisi izleyecek. Akşam yemeğinin menüsü ise mücver, salata, kuzu pirzola, fırın sebzeler, patlıcanlı pilav ve çilekli magnolia. Ayrıca oyunu kazanan takım geceyi villada geçirecek.

SURVIVOR 4 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-7 kazandı. Kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 3-0 önde tamamladı. İkinci eşleşmeleri de Ünlüler takımından Nagihan’ın burnuna aldığı darbe yüzünden oyuna ara verildi. Daha sonra devam eden oyun sonunda ikinci eşleşmeleri Gönüllüler takımı 4-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Merve sakatlanarak oyuna devam edemedi. Eşleşmeleri Gönüllüler takımı 5-3 önde tamamladı. Merve’nin sakatlanmasıyla Ünlüler takımı oyuna Nagihan ve Sema ile 2 kişi devam etti. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı kapatarak eşleşmeleri 5-5 berabere kapattı. Beşinci eşleşmelerde 6-6, altıncı eşleşmeler 7-7 beraberlikle geçildi. Kadınlar mücadelesinde kazanan en iyilerde belli oldu. En iyilerde Ünlüler takımında Sema, Gönüllüler takımında Seda son sayı için karşı karşıya geldi. Seda karşılaşmayı kazanarak 8-7 yaptı. 8-7 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 4 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-3 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabının ilk eşleşmelerinde takımlar birbirine üstünlük sağlayamadı. Eşleşmeler 2-2 beraberlikle geçildi. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibine üstünlük sağladı ve eşleşmeleri 5-3 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmeler Ünlüler takımı çıktığı tüm karşılaşmaları kazanınca eşleşmeler 8-3 tamamlandı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu. Bu skorla haftanın dördüncü ve son dokunulmazlık oyunu final etabına kaldı.

DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Ünlüler Takımı 3-0 kazandı. Final etabının ilk eşleşmelerinde Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Ayşe karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı kazanan Nagihan durumu 1-0 yaptı. İkinci eşleşmede Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Ogeday karşılaşmasını Adem kazanarak durumu 2-0 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Seda karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Sema kazanarak durumu 3-0 yaptı. 3-0 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın dördüncü ve son dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 4 Nisan Pazartesi akşamı 69. bölümüyle ekranlara geldi. Haftanın son dokunulmazlık oyununda takımlar dokunulmazlığı kazanabilmek için ringde tüm güçleriyle mücadele etti. Kadınlar etabını zorlu ve başa baş geçen karşılaşmalar sonunda Gönüllüler takımı 8-7 kazandı. Erkekler etabını ise Ünlüler takımı farklı bir skorla 8-3 kazandı. Final etabını 3-0 kazanan Ünlüler takımı oldu. Genel skoru 2-1 yapan Ünlüler takımı haftanın son dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü bugün hiç oyun kaybetmeyen Adem’e verdi.

4 NİSAN 2022 - Survivor Ada Konseyi için TIKLAYIN!!!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı