Survivor 5 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 5 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık Oyunu

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? 5 Haziran 2022 Pazar, Survivor dokunulmazlık oyunu 1. 2. ve en iyiler etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 5 Haziran Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan eleme adayı olan Ünlüler takımından Evrim ve Gönüllüler takımından Hikmet’le sohbet etti. Takımlar bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıran kırana mücadeleler çıkardı.

SURVIVOR 5 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar aynı turda yarıştı. İlk turda 2 kadın, 1 erkek, 2. turda ise sadece erkek yarışmacılar yarıştı. Denge engelleri ile dolu parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde iple çekerek açtıkları platformda yer alan kancalara 1 adet sopayı, daha sonra da 1 adet basketi rakibinden önce başarılı şekilde atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

5 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ:
Dokunulmazlık Oyunu ödülü; pilav üstü döner, patates kızartması ve salata.

SURVIVOR 5 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 1. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 1. turunu Gönüllüler Takımı 8-0 kazandı. Haftanın 3. dokunulmazlık oyunu 1. turuna Gönüllüler takımı fırtına gibi başladı. Gönüllüler takımı ilk eşleşmeleri 3-0, ikinci eşleşmeleri 6-0 ve son eşleşmeleri 8-0 önde tamamladı. 8-0 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 5 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 2. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 2. turunu Gönüllüler Takımı 8-5 kazandı. Dokunulmazlık ve iletişim oyunu 2. tur ilk eşleşmelerinde takımlar eşitliği bozamadı ve eşleşmeler 1-1 berabere tamamlandı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı öne geçerek ikinci eşleşmeleri 3-1, üçüncü eşleşmeleri de 4-2 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 4-4 berabere tamamlandı. Beşinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 6-4 tamamladı. Altıncı eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı koruyarak eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımından Berkan, Ünlüler takımından Anıl’ı mağlup ederek durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten 2. tur sonucu genel skoru Gönüllüler takımı 2-0 öne geçti. Bu skorla haftanın 3. dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 5 Haziran Pazar akşamı 125. bölümüyle ekranlara geldi. Haftanın 3. dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımı fırtınası esti. Gönüllüler takımı 1. Turda rakibine sayı vermeden 8-0, 2. turu ise 8-5 kazandı. Genel skorda 2-0 öne geçen Gönüllüler takımı haftanın 3. dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü beşte beş yapan Atakan’a verdi.

5 HAZİRAN 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ İÇİN TIKLAYIN!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı