Survivor 5 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 5 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 5 Mart Birleşme Partisi Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 5 Mart Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı? 5 Mart 2022 Survivor Dokunulmazlığı kim kazandı? Birleşme Partisi Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununda ödül ne?


Survivor 5 Mart Birleşme Partisi Dokunulmazlık Oyunu üçüncü gününde yarışmacılar son iki dokunulmazlıktan birini kazanabilmek için parkurda kıyasıya yarıştı. Bu gece oynanan dokunulmazlık oyunu sonunda 1 kadın 1 erkek yarışmacı daha dokunulmazlık kolyelerinin sahibi olarak birleşme partisine gitmeyi garantileyecek.

SURVIVOR 5 MART BİRLEŞME PARTİSİ DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Birleşme Partisi Dokunulmazlık Oyunu, üçüncü ve son gününde kadın ve erkek yarışmacılar bir kez daha bireysel olarak yarıştı. Bugün oynanan oyunlarda 2 olan yarışmacı rakibini eleyerek bir üst tura çıktı. Yarı final ve final karşılaşmalarında ise rakibini yenmek için 3 sayıya ulaştı. Yarışmacılar performans sıralamasına göre eşleştirildi. Performans sıralamasında yukarda olan yarışmacılara rakiplerini seçme hakkı tanındı. Dün oynanan oyunlarda finale kalan Nagihan ve Anıl otomatik olarak tur atladı.

Survivor Birleşme Partisi Dokunulmazlık Oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, yapbozu tamamladıktan sonra masadan disk atışları yaparak 4 labutu rakibinden önce başarılı şekilde düşüren 1 puan kazandı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

5 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununun ödülü Eti Maximus Çikolata Bar. Dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacılar, seçtikleri 2 arkadaşı ile ödülden yararlanacak. 4 kişi dokunulmazlık oyununu kazanacağı için toplamda 12 yarışmacı ödülden yararlanacak.

SURVIVOR 5 MART BİRLEŞME PARTİSİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KADINLARDA KİM KAZANDI?
5 Mart Birleşme Partisi Dokunulmazlık Oyunu, kadınlarda performans sıralamasında Sema, Sude ve Seda seri başı olarak rakiplerini seçti. Sema Ayşe'yi, Sude Gizem’i, Seda Birsen'i, seçti.
Sema, Ayşe karşılaşmasını 2-0 kazanan Sema oldu ve yarı finale geçti. Ayşe dokunulmazlığa veda etti.
Sude, Gizem karşılaşmasını Sude 2-0 kazanarak rakibi Gizem’i eledi ve yarı finale geçti.
Seda, Birsen karşılaşmasını 2-1 kazanan Seda bir üst tura çıkmaya hak kazandı. Birsen kadınlarda elenen bir diğer isim oldu.
İlk mücadeleler sonunda Sema, Sude ve Seda yarı finale yükseldi. Yarı final eşleşmelerinde Sema Sude’yi, Nagihan Seda’yı seçti.
Yarı final eşleşmelerinde 3 olan yarışmacı finale yükseldi.
Sema, Sude karşılaşmasını 3-2 kazanan Sema kadınlarda finalin ilk ismi oldu.
Nagihan, Seda karşılaşmasını Nagihan 3-1 kazanarak finalde Sema’nın rakibi oldu.
Finalde Nagihan Sema karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 3-0 Nagihan kazanarak kadınlarda Elif’ten sonra birleşme partisine gitmeyi garantileyen ikinci isim oldu. Survivor Birleşme Partisi Dokunulmazlık Oyununu Kadınlarda Nagihan Kazandı.

SURVIVOR 5 MART BİRLEŞME PARTİSİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU ERKEKLERDE KİM KAZANDI?
5 Mart Birleşme Partisi Dokunulmazlık Oyunu, erkekler performans sıralamasında Ogeday, Adem, Batuhan seri başı olarak rakiplerini seçti. Ogeday Barış'ı, Adem Perviz'i, Batuhan Atakan'ı seçti.
Ogeday, Barış karşılaşmasını 2-0 Berkan kazandı. Berkan yarı finale geçerken Barış dokunulmazlığa veda etti.
Adem, Perviz karşılaşmasını Adem 2-0 kazanarak bir üst tura çıkarken Perviz elendi.
Batuhan, Atakan karşılaşmasını 2-1’lik skorla kazanan Atakan rakibi Batuhan’ı eleyerek yarı finale geçti.
Erkeklerde ilk mücadeleler sonunda Ogeday, Adem ve Atakan yarı finale yükseldi. Yarı final eşleşmelerinde Anıl Adem’i, Ogeday ise Atakan’ı seçti.
Anıl Adem mücadelesini 3-2’lik skorla kazanan Anıl erkeklerde finale adını yazdırmayı başardı. Adem ise yarı finalde dokunulmazlığa veda etti.
Ogeday Atakan karşılaşmasını Atakan 3-1 kazanarak finalde Anıl’ın rakibi oldu. Ogeday mücedeleye veda etti.
Finalde karşı karşıya gelen Anıl Atakan mücadelesini 3-0 Anıl kazandı ve erkeklerde dokunulmazlık kolyesinin sahibi olarak birleşme partisine gitmeyi garantiledi.
Survivor Birleşme Partisi Dokunulmazlık Oyununu Erkeklerde Anıl Kazandı.

Oyun sonunda dokunulmazlık kolyesini kazanan yarışmacılar sırası ile; Elif, Atakan ve Birsen’i, Nagihan, Merve ve Gizem’i, Berkan Seda ve Sude’yi, son olarak da Anıl Yağmur ve Berna’yı  ödülden yararlanması için seçtiler.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı