Survivor 5 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 5 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 5 Şubat Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Survivor 5 Şubat Dokunulmazlığı Kim Kazandı? 5 Şubat 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu, Kadınlar ve Erkekler Etabını Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.


Survivor 5 Şubat Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan Survivor All Star 2022'nin yeni yarışmacılarının takımlarına katılacağını açıkladı. Gönüllüler takımına Atakan, Ünlüler takımına Gizem ve Bora dahil oldu.


SURVIVOR 5 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar ve erkekler Survivor klasik oyunlarından Sumo oyunu oynadı. Sumo oyununda yeni kural olarak 3 dakika boyunca kimse suya düşmezse oyun beraberlikle sonuçlanacak ve her iki takım birer puan kazanacak. Sumo oyununda yarışmacılar rakiplerini yastıkla iterek denize düşürmeye çalıştı. Rakibini platformdan suya düşüren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler takımı kazandı. İşte kadınlar ve erkekler etabını yaşananlar…

5 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununun ödülü pizza oldu.

SURVIVOR 5 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
5 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabı 8-8 berabere tamamlandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu kadınlar etabı ile başladı. Sumo oyununda kadın yarışmacılar pizza ödülü kazanabilmek için ringde tüm güçlerini ortaya koydu. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımından Berna ve Ünlüler takımından Sema karşılaşmasından sonra bu iki yarışmacı arasında kavga çıktı. Olaya Nagihan’da karışınca kavga büyüdü. Ortalık sakinleştikten sonra karşılaşmalara devam edildi. İkinci eşleşmeleri de 5-3 Gönüllüler takımı önde tamamladı. Üçüncü eşleşmeleri de Gönüllüler takımı 6-5 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerden sonra Ünlüler takımında Gizem hariç tüm kadın yarışmacılar sakatlandığı için oyuna sadece Gizem devam etti. Devam eden oyunda Ünlüler takımından Gizem, Gönüllüler takımından Berna’yı yenerek durumu 6-6’ya getirdi. Bir sonraki oyunda Gönüllüler takımından Seda ile karşılaşan Gizem, karşılaşmayı kaybetti ve Gönüllüler takımı 7-6 öne geçti. Gizem Gönüllüler takımından Berna ile yaptığı ikinci oyunuda kazanarak durumu 7-7 yaptı. Kadınlar etabının final oyununda Gizem Gönüllüler takımından Seda ile bir kez daha karşılaştı. 3 dakika boyunca mücadeleyi kazanan olmayınca kadınlar etabı 8-8 bitti. Berabere biten kadınlar etabı sonucu her 2 takımda tadım yapmaya hak kazandı.

6 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

5 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ
 

SURVIVOR 5 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
5 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-7 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabı kıran kırana mücadelelere sahne oldu. Bir çok kez sakatlıklarla duraklayan oyunlarda ilk eşleşmeleri 4-2 Gönüllüler takımı önde bitirdi. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı 1 sayıya indirdi. Eşleşmeler 6-5 tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve oyunda durumu 6-6 yaptı. Bu skordan sonra oyunda eşitlik son oyuna kadar bozulmadı. 7-7 olan oyunda eşitliği bozan Gönüllüler takımından Gökhan oldu. Gökhan, Ünlüler takımından Batuhan’ı yenerek durumu 8-7 yaptı. 8-7 biten etap sonucu genel skorda durum 1-0 oldu. Erkekler etabının kazanan Gönüllüler takımı dokunulmazlığı ve ödülün sahibi oldu. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor 2022 All Star, 16. bölümü 5 Şubat Cumartesi akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kadınlar etabını 8-8 berabere bitti. Erkekler etabını ise 8-7 Gönüllüler takımı kazandı. Erkekler etabını kazanan Gönüllüler takımı hem dokunulmazlığı hem de pizza ödülünü kazandı. Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü bugün hiç oyun kaybetmeyen Hikmet’e verdi.

6 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

5 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

6 Ocak 2022 - Survivor 17. Bölüm Fragmanıni aşağıdaki linkte bulabilirsiniz...
https://www.youtube.com/watch?v=huKtzHmJG7I

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı