Survivor 6 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 6 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık Oyunu

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Haziran 2022 Pazartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu 1. 2. ve en iyiler etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 6 Haziran, Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan dün gece Ünlüler takımında eleme adayı olan Nisa ile sohbet etti. Daha sonra Gönüllüler takımından Ogeday’ın sakatlığından dolayı oynamaması gerekirken kendi inisiyatifi ile yarışacağı bilgisini verdi. Takımlar bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanarak haftayı iyi tamamlamak için kıran kırana mücadeleler çıkardı.

SURVIVOR 6 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar aynı turda yarıştı. İlk turda 2 kadın, 1 erkek, 2. turda ise sadece erkek yarışmacılar yarıştı. Deniz parkurunu başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde yılan başı şeklindeki hedeflere 5 adet çember atışını rakibinden önce başarılı şekilde yaparak takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

6 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ:
Dokunulmazlık Oyunu ödülü; deniz restoranında deniz mahsullerinden oluşan bir menü kazanacak.

SURVIVOR 6 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 1. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 1. turunu Gönüllüler Takımı 8-4 kazandı. Haftanın 4. dokunulmazlık oyunu 1. turu Gönüllüler takımının 2-1 üstünlüğüyle geçildi.  İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı tekrar öne geçerek eşleşmeleri 5-4 tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı çıktığı tüm oyunları kazanarak durumu 8-4 yaptı. 8-4 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 6 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 2. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 2. turunu Gönüllüler Takımı 8-3 kazandı. Dokunulmazlık oyunu 2. tur ilk eşleşmelerinde takımlar eşitliği bozamadı ve eşleşmeler 1-1 berabere tamamlandı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek ikinci eşleşmeleri 3-1, üçüncü eşleşmeleri 4-2, dördüncü eşleşmeleri 5-3 ve beşinci eşleşmeleri 7-3 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımından Atakan, Ünlüler takımından Adem’i yenerek durumu 8-3 yaptı. 8-3 biten 2. tur sonucu genel skoru Gönüllüler takımı 2-0 öne geçti. Bu skorla haftanın 4. dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 6 Haziran Pazartesi akşamı 126. bölümüyle ekranlara geldi. Haftanın 4. dokunulmazlık oyununu bir kez daha Gönüllüler takımı galibiyetle tamamladı. Gönüllüler takımı 1. turu 8-4, 2. turu ise 8-3 kazandı. Genel skorda 2-0 öne geçen Gönüllüler takımı haftanın 4. dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazandı. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununa Atakan ve Adem’in kavgası damgasını vurdu. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü dörtte dört yapan Ayşe’ye verdi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı