Survivor 6 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 6 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Mayıs 2022 Cuma, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu ödülü ne?


Survivor 6 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan sakatlıklarından dolayı adaya veda eden Merve hakkında Ünlüler takımıyla, Parviz hakkında da Gönüllüler takımı ile sohbet etti. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan takım aynı zamanda iletişim ödülünün de sahibi oldu.

SURVIVOR 6 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar, denge engelleri ile dolu parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra finalde 2 adet küpü kum torbaları ile vurup rakibinden önce başarılı şekilde sepetlere atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR 6 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık ve İletişim oyununu Ünlüler takımı kazanırsa ailelerinden istediği bir kişi ile Whatsupp üzerinden mesajlaşabilecek. Gönüllüler takımı kazanırsa ailelerinden gelen videolu mesajları izleyecek.

SURVIVOR 6 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Haftanın 2. dokunulmazlık oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 5-4 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı koruyarak eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Ayşe, Gönüllüler takımından Evrim’i yenerek eşleşmeleri 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 6 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-4 kazandı. Dokunulmazlık ve iletişim oyunu erkekler etabının ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmeleri de Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 6-3 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı etabı kazanmak için gerekli son 2 sayıyı Atakan ve Berkan ile alarak eşleşmeleri 8-4 tamamladı. 8-4 biten etap sonucu genel skoru Gönüllüler takımı 1-1 yaptı. Genel skorda 1-1 olan haftanın ilk dokunulmazlık oyunu final etabına kaldı.

SURVIVOR 6 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Ünlüler Takımı 3-1 kazandı. Dokunulmazlık oyunu final etabının ilk eşleşmeleri Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Nagihan karşılaşmasını Nagihan kazanarak Gönüllüler takımını 1-0 öne geçirdi. İkinci eşleşmede Ünlüler takımından Anıl, Gönüllüler takımından Atakan karşılaşmasını Anıl kazanarak durumu 1-1 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Sude, Gönüllüler takımından Seda karşılaştı. Karşılaşmayı Sude kazanarak Ünlüler takımını 2-1 öne geçirdi. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Berkan’ı yenerek durumu 3-1 yaptı. 3-1 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 6 Mayıs Cuma akşamı 97. Bölümünde haftanın 2. Dokunulmazlık oyunu ve iletişim ödülü heyecanı yaşandı. Takımlar haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü kazanabilmek için kıran kırana mücadele etti. Ünlüler takımı kadınlar etabında 8-5 kazandı. Erkekler etabını ise Gönüllüler takımı 8-4 kazandı ve haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kazanan final etabında belli oldu. Final etabını 3-1’lik net bir skorla kazanan Ünlüler takımı oldu ve genel skorda 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü Ünlüler takımı kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Sude'ye verdi.

6 MAYIS 2022 - Survivor Ada Konseyinde eleme adayı kim oldu? Öğrenmek için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı