Survivor 6 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 6 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 6 Şubat Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Survivor 6 Şubat Dokunulmazlığı Kim Kazandı? 6 Şubat 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu, Kadınlar, Erkekler ve Final Etabını Kim Kazandı?


Survivor 6 Şubat Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan, takımlarla dün oynanan ve kıran kırana geçen dokunulmazlık oyunu hakkında yarışmacılara söz verdi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanarak hem eleme adayı olarak bir arkadaşlarının ismini yazmamak hem de Sürgün Kampına göndermemek için mücadele etti.

SURVIVOR 6 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar ve erkekler etabında kule ve iskelelerle dolu parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında küplerin üzerindeki sembolleri küpleri devirmeden düşüren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler takımı kazandı. İşte kadınlar ve erkekler etabında yaşananlar…

SURVIVOR 6 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
6 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-3 kazandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda iki takım kadın yarışmacıları zorlu parkurda kıran kırana mücadeleler gerçekleştirdi. İlk eşleşmeleri 3-2 Gönüllüler takımı önde geçti. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı açarak skoru 7-3 yaptı. Üçüncü eşleşmelerin ilk oyununda Gönüllüler takımından Berna Ünlüler takımından bugün hiç oyun kaybetmeyen Birsen’i yenerek durumu 8-3 yaptı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

6 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ADA KONSE

 

SURVIVOR 6 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
6 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-3 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler mücadelelesine Gönüllüler takımı erkekleri hızlı başladı. Erkekler etabının ilk oyununda Gönüllüler takımına yeni katılan Atakan düşerek sakatlandı. Omzu çıkan Atakan hastaneye gönderildi. İlk eşleşmelerde Gönüllüler takımı farkı açtı ve eşleşmeleri 5-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde de hız kesmeyen Gönüllüler takımı oyunu kadınlar etabında olduğu gibi 8-3 kazandı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda durum 2-0 oldu. Genel skoru 2-0 yapan gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kazandı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor 2022 All Star, 17. bölümü 6 Şubat Pazar akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun galibi Gönüllüler takımı, kadınlar ve erkekler etaplarını aynı skorla 8-3 kazandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ise bu gece ada konseyinde bir aday daha yazmak zorunda kaldı. Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü bugün 2 oyun kazanan Berna’ya verdi.

6 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ADA KONSE

7 Şubat 2022 Survivor 17. Bölüm Fragmanı İzle
https://www.youtube.com/watch?v=fMLeUB-Rwkg

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı