Survivor 7 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 7 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 7 Mayıs 2022 Dokunulmazlık Oyunu

Survivor bu akşam 3. dokunulmazlığı kim kazandı? 7 Mayıs 2022 Cumartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 7 Mayıs, Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan ilk olarak haftanın 2. eleme adayı olan Nisa ile daha sonra her iki takımla bugün oynanacak dokunulmazlık oyunu hakkında sohbet etti. Survivor’da bu akşam takımlar haftanın 3. dokunulmazlığını kazanmak için parkurda kıyasıya mücadeleler çıkardı.

SURVIVOR 7 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar deniz parkurunda yarıştı. Deniz parkurunu başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde masa üstünden küp atışı ile 3 adet sembolü rakibinden önce başarılı şekilde sepete atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

7 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü her yarışmacının annesinin seçtiği anne yemeği. Kazanan takım yemeklerini turuncu evde konforlu bir şekilde yiyecek.

DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Kadınlar etabına Ünlüler takımı iyi başladı. Ünlüler takımı ilk eşleşmeleri 2-1, ikinci eşleşmeleri 4-2, üçüncü eşleşmeleri de 6-3 dördüncü eşleşmeleri de 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Nisa’yı yenerek durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

 

DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Erkekler etabının ilk eşleşmelerine Ünlüler takımı çok iyi başladı. Ünlüler takımı ilk eşleşmeleri 3-0, ikinci eşleşmeleri 6-0 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmeleri de Ünlüler takımı önde tamamladı ve eşleşmeler 7-2 tamamlandı. Dördüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı iyi bir geri dönüş yaparak aradaki farkı 2 sayıya kadar düşürdü. Eşleşmeleri Ünlüler takımı 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Berkan’ı yenerek durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skoru Ünlüler takımı 2-0 yaptı. Bu skorla haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 7 Mayıs Cumartesi akşamı 98. bölümüde haftanın 3. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler takımı bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda kadınlar ve erkekler etaplarını aynı skorlarla 8-5 kazandı. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarında üçte üç yapan Ünlüler takımı dokunulmazlık oyunlarında haftayı iyi tamamladı. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü dörtte dört yapan Ayşe’ye verdi.

7 MAYIS 2022 - Survivor Ada Konseyinde eleme adayı kim oldu? Öğrenmek için TIKLAYIN!!!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı