Survivor 7 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 7 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 7 Şubat Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Survivor 7 Şubat Dokunulmazlığı kim kazandı? 7 Şubat 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.


Survivor 7 Şubat Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan, haftanın 2 dokunulmazlığını kaybeden Ünlüler takımı ile konuştuktan sonra Ünlüler takımından Sercan ve Nagihan, Gönüllüler takımından Evrim ve Atakan’ın sakatlıklarından dolayı oynayamayacağını açıkladı. Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı bir arkadaşlarını daha Sürgün Adasına göndermemek için, Gönüllüler takımı ise haftayı namağlup tamamlamak için parkurda kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 7 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar deniz parkurundaki engelleri başarılı şekilde tamamladı. Final atışlarında 2 adet çubuğu atarak rakibinden önce düzeneğe yerleştiren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler takımı kazandı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR 7 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
7 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-5 kazandı. Kadınlar mücadelesi başa baş ilk eşleşmelere sahne oldu. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 3-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı farkı açarak durumu 6-4 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı Nisan’ın Birsen’e karşı aldığı sayı ile durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 7 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
7 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-4 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabıyla tüm hızıyla devam etti. Erkekler etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 4-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde de hız kesmeyen Ünlüler erkek yarışmacıları durumu 8-4 yaptı. 8-4 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu ve haftanın son dokunulmazlık oyunu final etabına kaldı.

SURVIVOR 7 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
7 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Gönüllüler Takımı 3-1 kazandı. Dokunulmazlık oyununun final etabına Ünlüler takımında Elif, Merve, Atakan, Adem, Gönüllüler takımında Seda, Nisa, Berkan, Ogeday çıktı. Final etabının ilk oyununda Ünlüler takımından Elif, Gönüllüler takımından Seda mücadelesini Seda kazanarak durumu 1-0 yaptı. İkinci oyunda Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Ogeday karşı karşıya geldi. Mücadeleyi Adem kazanarak skoru 1-1 yaptı. Üçüncü oyunda Ünlüler takımından Merve, Gönüllüler takımından Nisa karşılaşmasını kazanan Nisa oldu ve Gönüllüler takımı final etabında 2-1 öne geçti. Dördüncü oyunda Ünlüler takımından Atakan, Gönüllüler takımından Berkan mücadelesini kazanan ise Berkan oldu. Berkan’ın aldığı sayı ile final etabında skor 3-1 oldu. Genel skorda Gönüllüler takımı 2-1 öne geçerek haftanın üçüncü ve son dokunulmazlığını kazandı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor 2022 All Star, 18. bölümü 7 Şubat Pazartesi akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununda kadınlar etabını 8-5 Gönüllüler takımı kazandı. Erkekler etabını ise Ünlüler takımı kazanarak oyunu final etabına taşıdı. Final etabında Gönüllüler takımı rakibine şans tanımadı ve etabı 3-1 gibi net bir skorla kazandı. Genel skorda 2-1 öne geçen Gönüllüler takımı bu hafta oynanan tüm dokunulmazlık oyunlarını kazanmış oldu. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü bugün hiç yenilmeyerek dörtte dört yapan Seda’ya verdi. Bu gece yapılacak ada konseyinde Ünlüler takımı 2 isim daha yazacak ve toplamda 7 yarışmacı eleme potasında olacak.

7 Şubat 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

8 Şubat 2022 - Survivor 19. Bölüm fragmanını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz...
https://www.youtube.com/watch?v=8Jb3Zp8q84Y

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı