Survivor 8 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 8 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık Oyunu

Survivor’da bu akşam 1. dokunulmazlığı kim kazandı? 8 Haziran 2022 Çarşamba, Survivor kaptanlık oyununu kim kazandı? Survivor All Star 2022’de kim hangi takımda? Survivor dokunulmazlık oyunu 1. 2. ve en iyiler etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 8 Haziran Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan kaptanlık oyunu oynanacağını açıkladı. Yarışmacılar kaptanlığı kazanarak kendi takımlarını oluşturma için bireysel olarak yarıştı.

SURVIVOR 8 HAZİRAN KAPTANLIK OYUNU
Survivor Kaptanlık Oyununda kadınlar kadınlarla, erkekler erkeklerle kendi aralarında bireysel yarıştı. Yarışmacılar kaptanlık yarışında parkurda en iyi süreyi yapmak için yarıştı. En iyi süreyi yapan erkek ve kadın yarışmacılar takım kaptanı olarak kendi takımlarını kurdu. Kaptanlık ve dokunulmazlık oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar finalde öndeki küplerden oluşan duvarı aştıktan sonra arkada yer alan 4 küpü en iyi sürede düşürmeye çalıştı.

SURVIVOR 8 HAZİRAN KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor kaptanlık oyununda yarışmacılar en iyi süreyi yapmak için yarıştı. İşte yarışmacıların yaptığı süreler;

ERKEKLER
Hikmet    01:01:60
Berkan    47:45
Adem    53:31
Batuhan    52:48
Anıl    54:26
Atakan    46:60
Ogeday    01:01:38

KADINLAR
Nisa    01:02:30
Ayşe    01:07:58
Nagihan    52:60

Bu sürelere göre erkeklerde Atakan, kadınlarda ise Nagihan bu haftanın kaptanları olarak takımlarını oluşturdu.

SURVIVOR 8 HAZİRAN, HAFTANIN YENİ TAKIMLARI
ÜNLÜLER (Nagihan’ın Takımı)
Nagihan, Ayşe, Adem, Anıl ve Batuhan

GÖNÜLLÜLER (Atakan’ın Takımı)
Atakan, Berkan, Nisa, Ogeday ve Hikmet

 

SURVIVOR 8 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar aynı turda yarıştı. İlk turda 1 kadın, 2 erkek yarışmacı parkurda yarıştı. Dokunulmazlık oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar finalde öndeki küplerden oluşan duvarı aştıktan sonra arkada yer alan 4 küpü en iyi sürede düşürmeye çalıştı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

8 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ:
Dokunulmazlık oyunu ödülü mangalda pişmiş tavuk. Dokunulmazlık oyununda ilk turu kazanan takım aynı zamanda tadım hakkının sahibi oldu.

SURVIVOR 8 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 1. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 1. turunu Gönüllüler Takımı 8-5 kazandı. Yeni takımlarla haftanın ilk dokunulmazlık oyunu 1. turunda Gönüllüler takımı ilk eşleşmelerini 2-1, ikinci eşleşmeleri 4-2, üçüncü eşleşmelerini 6-3 ve dördüncü eşleşmelerini 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımından Ogeday, Ünlüler takımından Batuhan’ı yenerek durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti. 1. Turu kazanan Gönüllüler takımı ödülü tatma hakkının sahibi oldu.

SURVIVOR 8 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 2. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 2. turunu Gönüllüler Takımı 8-7 kazandı. Dokunulmazlık oyunu 2. tur eşleşmelerine de Gönüllüler takımı iyi başladı. İlk eşleşmeleri 2-1, ikinci eşleşmelerini 4-2, üçüncü eşleşmelerini de 6-3 önde tamamladı. Son eşleşmelerde de Gönüllüler takımı üstünlüğüne devam ederek eşleşmeleri 8-4 önde tamamladı. 8-4 biten 2. tur sonucu genel skoru Gönüllüler takımı 2-0 öne geçti. Bu skorla haftanın 1. dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 4 Haziran Cumartesi akşamı ekranlara gelen 128. bölümünde haftanın ilk Dokunulmazlık Oyunu heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyunu öncesi yarışmacılar takım kaptanlığını kazanmak için bireysel süreye karşı yarıştı. Kadınlarda Nagihan, erkeklerde ise Atakan haftanın kaptanları oldu ve yeni takımları oluşturdu. Yeni takımlarla karşı karşıya gelen takımlardan Gönüllüler takımı haftaya iyi başladı. Gönüllüler takımı 1. turu 8-5, 2. turu 8-4 kazandı. Genel skorda 2-0 öne geçen Gönüllüler takımı haftanın 1. dokunulmazlık oyununu kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Berkan’a verdi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı